$
מכשירים ומדריכים

דיווח: גוגל תחשוף שני סמארטפוני נקסוס, מתוצרת LG וחואווי

המכשיר של LG יהיה סמארטפון עילית בתצורת 5.2 אינץ' ואילו הטלפון של חואווי יהיה פאבלט מגודל בעל סוללה חזקה במיוחד. עדיין לא ידוע מתי יגיעו לשוק והאם יהיו זולים, נגישים ופופולריים כנקסוס 5 או יקרים וסתמיים כנקסוס 6

נמרוד צוק 17:3826.05.15
גוגל לא זונחת את מותג נקסוס: השנה מתכננת גוגל להשיק שני סמארטפונים חדשים בסדרה בו זמנית, אותם יבנו שתי יצרניות שונות. כך, על פי דיווח של אתר אנדרואיד פוליס שטרם אושר רשמית. על פי הפרסום, עם זאת, החברה לא תוציא השנה טאבלט חדש.
אחד המכשירים, שמיוצר על ידי LG ושם הקוד שלו הוא Angler צפוי לכלול מסך 5.2 אינץ', מעבד סנאפדרגון 808 מתומן ליבות (זהה לזה שהותקן בסמארטפון ה-G4) וסוללה בעוצמה של 2,700 מיליאמפר-שעה. המכשיר השני, Bullhead, יהיה הראשון בסדרה שייוצר על ידי חואווי הסינית. הוא יצויד מסך 5.7 אינץ', מעבד סנאפדרגון 810 וסוללה חזקה במיוחד 3,500 מיליאמפר-שעה.  

 

מכשירי נקסוס 6 מכשירי נקסוס 6

 

עם השקת הנקסוס 6 היה נראה כי גוגל נוטשת את האג'נדה שאפיינה אותה בדורות הקודמים של מכשירי הסדרה - לספק חוויית אנדרואיד איכותית במחיר זול לקהל הרחב. הטלפון האחרון בסדרה היה גדול וחזק, אבל יקר וכבד יותר - והתחרה במכשירים כנוט 4 ללא שום יתרון אמיתי על פניהם. בעוד Bullhead נראה כעדכון לנקסוס 6, Angler חוזר למפרט דומה יותר לזה של הנקסוס 5, אבל עדיין לא ידוע כיצד תתמחר החברה את שני המכשירים.

 

לפני חודשיים הפסיקה גוגל למכור את נקסוס 5, למרות הפופולריות הרבה של הדגם, לאחר שעצרה את ייצורו בסוף 2014. החברה נימקה את ההחלטה ב"רצון להתמקד בנקסוס 6" אבל על פי הערכות בשוק, הסיבה היתה הקושי להתחרות בסמאטרפונים הסיניים הזולים שהחלו להגיע גם למערב.

 

באנדרואיד פוליס סייגו את הפרסום שלהם ואמרו כי המקור אמין מאוד, אך המפרט הטכני עשוי להשתנות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x