$
חדשות טכנולוגיה

רשמית: ווינדוס 10 תושק ב-29 ביולי

מערכת ההפעלה הבאה של ענקית התוכנה מתקרבת במהירות לשוק: מיקרוסופט הפיצה הזמנה להתקנתה ואת מחירה: החל מ-119 דולר. חנות התוכנות Newegg כבר החלה למכור אותה בהזמנה מוקדמת

ניצן סדן 12:1601.06.15
מיקרוסופט תשיק ב-29 ביולי את ווינדוס 10, מערכת ההפעלה חוצת הפלטפורמות, שתרוץ על טלפונים, מחשבים, מכוניות ומוצרים רבים אחרים. המחיר: 119 דולר לגרסה למשתמש הפרטי, 199 דולר לגרסה לארגונים.
בהודעה שהפיצה, מאפשרת מיקרוסופט למשתמשים להירשם להורדת מערכת ההפעלה החדשה. כשתושק ווינדוס 10, יקבל המשתמש הודעה וגרסת ווינדוס שברשותו תשודרג לגרסה החדשה. מדובר במהלך שיווקי שנועד ליצור באז בשוק לקראת ההשקה, שהרי אין פה בעיות מלאי כשמדובר בתוכנה.

 

ההודעה שהפיצה מיקרוסופט ההודעה שהפיצה מיקרוסופט

 

יש כבר מי שמוכר את ווינדוס 10 - או לפחות פותח רשימות הזמנה מוקדמת: חנות התוכנות Newegg העלתה אמש עמוד מכירה לגרסאות העסקיות של ווינדוס 10, שתחל ב-31 באוגוסט. ניואג מוכרת בעמוד זה מהדורות שנועדו עבור יצרניות (OEM) ועל כן שונה המחיר מהמחיר לצרכן.

 

עמוד המכירה באתר ניואג עמוד המכירה באתר ניואג

 

ווינדוס 10 היא המוצר החשוב ביותר של מיקרוסופט לשנים הקרובות, שצפוי לעודד ארגונים לשדרג את מערכות ההפעלה הישנות שברשותם, להעניק לה אחיזה מורגשת יותר בזירת המובייל ולהוות פלטפורמה גמישה לשדרוגים ותוספות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x