$
אינטרנט

טוויטר הקדימה את פייסבוק, השיקה כפתור Buy

התכונה החדשה תאפשר לרכוש מוצרים ושירותים ישירות מפיד הציוצים. בשלב הראשון, ניתן יהיה לרכוש שירים ואלבומים, תכשיטים ומוצרים מהום דיפו - ואף לתרום לאגודה בינלאומית למלחמה באיידס

נמרוד צוק 18:5609.09.14

טוויטר משיקה רשמית את פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלה לקניות ישירות מתוך רשימת הציוצים, שנחשפה בחודש שעבר בעקבות צילומי מסך מניסוי בהיקף קטן שערכה החברה.

הפלטפורמה תאפשר לעסקים לפרסם את מוצריהם בציוצים, כאשר כפתור "קנה" שישולב בהם יאפשר להזמין את המוצרים בכמה קליקים בודדים. החברה החלה אתמול בניסוי פומבי בהיקף רחב יותר, בשיתוף שורה של בתי עסק.

 

תכונת הרכישה החדשה של טוויטר תכונת הרכישה החדשה של טוויטר

 

על פי סרטון הדגמה שפרסמה החברה, משתמש שיראה בפיד מוצר שיעניין אותו יוכל ללחוץ על כפתור "קנה", שייקח אותו לדף המוצר, שם הוא יידרש להקליק פעם נוספת על כפתור "קנה עכשיו", להזין את פרטי כרטיס האשראי שלו (או לאשר את השימוש בפרטים שכבר שמורים במערכת) וללחוץ על כפתור "אשר את הרכישה" כדי להשלים את העסקה.

 

 

בשלב הראשון, יכלול השירות של טוויטר את מוצרי רשת הום דיפו, תכנים של הזמרת דמי לובאטו, המוזיקאי פארל וויליאמס, אפשרויות תרומה לארגון RED למאבק באיידס ואת מוצרי בית האופנה בארברי. בניסוי הקודם, שנערך בתחילת אוגוסט, השתתף אתר המכירות החברתי Fancy.

 

התכונה מצטרפת לשורה של צעדים בתחום המסחר האלקטרוני שטוויטר ביצעה לאחרונה - במאי היא חברה לאמזון לפיתוח שירות שמאפשר להוסיף מוצרים לסל הקניות באתר באמצעות פרסום ציוץ עם תגית מיוחדת - ולאחרונה היא רכשה את הסטארט-אפ Cardspring, שפיתח פלטפורמה לפרסום מוצרים למכירה באתרי צד שלישי באמצעות כרטיסיות דיגיטליות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x