סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק
Codefresh Team
עובדי קודפרש

אוקטופוס האוסטרלית רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי קודפרש

הסטארט-אפ הישראלי שנוסד בשנת 2016 על ידי רזיאל טביב ואולג ורכובסקי מפתח כלים למפתחים. סכום העסקה לא נמסר

הסטארט-אפ הישראלי קודפרש (Codefresh), שמפתח כלים למפתחים, נרכש על ידי חברת Octopus Deploy האוסטרלית – כך הודיעו הלילה שתי החברות. סכום העסקה לא נמסר. קודפרש, שנוסדה ב-2016 על ידי רזיאל טביב (מנכ"ל) ואולג ורכובסקי (CTO), מתמחה בפתרונות לתהליכי פיתוח, בדיקה והטמעה של אפליקציות ותוכנה על גבי Kubernetes.
Kubernetes נהפך בשנים האחרונות לסטנדרט באופן שבו ארגונים מפתחים ומנהלים תוכנה על גבי ענן. קודפרש פיתחה פלטפורמה המאפשרת לארגונים להאיץ ולפשט את המעבר ל-Kubernetes. פתרונות החברה אומצו על ידי צוותי פיתוח של חברות מובילות דוגמת סקיי, אפיק גיימס וגאפ. בין המשקיעים בחברה נמנים Red Dot ,Capital Partners, Shasta Ventures, Viola Ventures, M12, Vertex Ventures, וקרן ההשקעות של מיקרוסופט.
לרוכשת, אוקטופוס, יותר מ-270 עובדים ויש לה הכנסות שנתיות של 60 מיליון דולר מיותר מ-4,000 לקוחות. "אוקטופוס נרגשת לצרף את קודפרש לצוות שלנו", אמר מייסד ומנכ"ל אוקטופוס דיפלויי, פול סטובל, בהודעה לעיתונות. "אנחנו מוסיפים את הטכנולוגיה המשמעותית של קודפרש כדי להעצים צוותי תוכנה להטמיע בחופשיות. הרכישה מייצגת השקעה גדולה בקוד פתוח". טביב הוסיף: "אנחנו להוטים להביא את הכוח של קודפרש לאוקטופס. ביחד, נשפר את היכולות שזמינות לצוות תוכנה ונקדם חדשנות".