סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

יורד למחצית: גיא גודס מוכר 50% מ-ARCDB

החברה, שייסדו מאמן נבחרת ישראל בכדורסל ושותפו אלעד גרגיר, פיתחה פלטפורמה שמחברת בין בעלי מקצוע בתחום השיפוץ והבנייה. בצד הרוכש נמצאת קבוצת ניר דובדבני, שנפרדה לטובת העניין מ-11 מיליון שקל. גודס: "צעד מרגש שהתחלנו אותו לפני שש שנים ועולה היום לרמה הבאה"

גיא גודס ושותפו אלעד גרגיר, מבעלי חברת ARCDB, שמחברת בין בעלי מקצוע בתחום השיפוץ והבנייה, מוכרים 50% מהחברה לקבוצת ניר דובדבני בשווי עסקה של 11 מיליון שקל. גודס, מאמן נבחרת ישראל והפועל חולון בכדורסל, הוא המייסד והאחראי על מערך שיתופי הפעולה האסטרטגיים של החברה, וגרגיר הוא המנכ"ל.
ARCDB היא פלטפורמה טכנולוגית שמייצרת שיתופי פעולה בין בעלי מקצוע החברים בקהילה בפרויקטים של שיפוץ ובנייה. כמחצית מקבוצת ניר דובדבני נרכשה לאחרונה על ידי היזם ואיש העסקים אבי פרץ, לפי שווי עסקה של 37 מיליון שקל.
גודס וגרגיר הקימו את ARCDB לפני כשש שנים במטרה לייצר קהילה בשוק מעצבי הפנים, האדריכלים, המשפצים ואנשי הבנייה, ולקדם הזדמנויות עסקיות בין חברי הקהילה ובין הקהל הפרטי הבונה והמשפץ. בקהילה חברים היום יותר מ-1,000 אנשי מקצוע, ובמהלך השנים בוצעו באמצעותה אלפי עסקאות בהיקף של מאות מיליוני שקלים.
ניר דובדבני, מייסד ומנכ"ל משותף בקבוצת דובדבני: "מאז תחילת הקורונה שוק הבנייה, האדריכלות והעיצוב פורח, ואנשים השקיעו בכך את מיטב כספם. הרכישה הנוכחית תאיץ את הפעילות שלנו בשוק".
1 צפייה בגלריה
גיא גודס
גיא גודס
גיא גודס
(צילום אבישי פינקלשטיין)
גודס: "מדובר בצעד מרגש שהתחלנו אותו לפני שש שנים, ועולה היום לרמה הבאה. חיבור עם קבוצת דובדבני היווה בשנים האחרונות יעד אסטרטגי עבור החברה, שנועד להרחיב את שירותיה ולספק לאלפי הלקוחות שלנו מעטפת שרותים אפקטיביים להעצמה אישית ועסקית. מדובר בבשורה אמיתית לשוק העסקי, שייהנה כעת מבית אחד שיש בו הכל: גם את השירותים המקצועיים, שקבוצת דובדבני מספקת לכ-100 אלף לקוחות, וגם את הפתרונות הטכנולוגיים שלנו, שהובילו לעשרות אלפי עסקאות בהיקף של מאות מיליוני שקלים".