סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

האדמירל וראש ה-NSA לשעבר מייק רוג'רס מצטרף ל-Talon Cyber Security

רוג'רס, שסייע בפיתוח מדינויות אבטחת הסייבר בארה"ב יכהן כיו"ר חבר היועצים בסטארט-אפ הישראלי שפיתח דפדפן מאובטח לארגונים. רוג'רס: "ארגונים שמשתמשים בטכנולוגיות מדור קודם כדי להתחבר ליישומים מודרניים חושפים את עצמם לסיכוני אבטחה גבוהים"

האדמירל מייק רוג'רס, לשעבר ראש הסוכנות האמריקאית לביטחון לאומי NSA ומי שהיה מפקד פיקוד הסייבר של ארה"ב, מצטרף לחברת טאלון הישראלית (Talon Cyber Security), שפיתחה דפדפן מאובטח לארגונים, ויכהן כיו"ר חבר היועצים של החברה.
רוג'רס, אדמירל צי ארצות הברית בדימוס, שימש כמפקד השני של פיקוד הסייבר של ארצות הברית, כמנהל הסוכנות לביטחון לאומי (NSA) וכראש שירות הביטחון המרכזי (CSS). הוא כיהן בממשלים של אובמה ושל טראמפ, עבד בשיתוף פעולה הדוק עם כל השלוחות של ממשלת ארצות הברית, משרד ההגנה וקהילת המודיעין, וסייע בפיתוח מדיניות לאומית ובינלאומית הקשורה לאבטחת סייבר, מודיעין וטכנולוגיה.
טאלון סייבר סקיוריטי הוקמה על ידי עופר בן-נון, המשמש מנכ"ל, ואוהד בוברוב, המנהל הטכנולוגי. החברה השיקה בשנה שעברה דפדפן מאובטח המיועד לארגונים וגייסה סכום כולל של 43.5 מיליון דולר. בטאלון מועסקים כיום יותר מ-50 עובדים, רובם במרכז הפיתוח בישראל וצוות קטן בארה״ב, והיא נמצאת במהלך של הכפלת כוח האדם.

1 צפייה בגלריה
מייק רוג'רס ועידת ניו יורק
מייק רוג'רס ועידת ניו יורק
מייק רוג'רס
(צילום: אוראל כהן)
"ארגונים שמשתמשים בטכנולוגיות מדור קודם כדי להתחבר ליישומים ומערכות מודרניים חושפים את עצמם לסיכוני אבטחה גבוהים ביותר", אומר רוג'רס. "הדרכים המסורתיות להגנה על מערכות הארגון מורכבות מדי, מאיטות ומסרבלות את העבודה - מה שיוצר אתגר הולך וגובר בפני כל הארגונים היום".
"מייק הוא האדם בעל הניסיון והראייה הרחבה ביותר בהיסטוריה בתחום הסייבר, לאחר שהוביל את הגופים הגדולים והמתוחכמים ביותר בעולם בתחום זה", מוסיף בן-נון.