סגור
גיימריסט הפניה חדשה גג עמוד דסקטופ

פלאריום מהרצליה שוברת שיאים: Raid Shadow legends חצה את רף המיליארד דולר בהכנסות

ההכנסות של המשחק, אותו הורידו עד היום 62 מיליון משתמשים, מדרגות אותו במקום ה-12 ברשימת המשחקים הרווחיים של השנה. השיא הזה לא רק מכניס את פלאריום למועדון האקסקלוסיבי של חברות עם משחקים שהרוויחו מעל מיליארד דולר, הוא גם שובר את השיא הקודם שלה, עם Vikings: war of clans שיצא ב-2015 והכניס 541 מליון דולר

חברת פלאריום, שבסיסה בהרצליה, כבר פיתחה לא מעט משחקים שהפכו ללהיטים עולמיים, אבל נדמה ש-Raid - Shadow legends, שיצא בתחילת 2019, הופך למשחק הרווחי ביותר שלהם, ואחד הרווחיים ביותר בעולם. מנתונים שפורסמו השבוע עולה כי המשחק חצה את רף המיליארד דולר בהכנסות שלו מאז שיצא.
נתון זה מדרג אותו כרגע במקום ה-12 ברשימת המשחקים הכי רווחיים של 2022, ואם מתייחסים רק לז'אנר שלו (משחקי תפקידים מבוססי squad), הוא מדורג במקום השני, רק מאחורי המשחק Uma Mazume Pretty Derby של חברת Cygames היפנית.
1 צפייה בגלריה
המשחק Raid Shadow legends של פלאריום
המשחק Raid Shadow legends של פלאריום
המשחק Raid Shadow legends
(צילום: באדיבות פלאריום)
עד היום הורידו את המשחק הפופולרי 62 מיליון משתמשים ברחבי העולם, כשארה"ב היא המדינה שמובילה את מספר ההורדות, וגם בעלת הנתח הגדול ביותר בהכנסות החברה. במקום השני ממוקמת גרמניה, ואחריה אנגליה.
השיא הזה לא רק מכניס את פלאריום למועדון האקסקלוסיבי של חברות עם משחקים שהרוויחו מעל מיליארד דולר, הוא גם שובר לגמרי את השיא שקבע המשחק המכניס ביותר שלהם, Vikings: war of clans, שיצא ב-2015 והכניס 541 מליון דולר.