סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

כלכליסט-טק
פוקס תשקיע 2 מיליון דולר בחברת המציאות המדומה ByondXR

ההשקעה תבוצע דרך זרוע החדשנות של הקבוצה, Fox Labs. הטכנולוגיה של החברה הנרכשת מאפשרת להציג מערכות של חדרים בתלת-ממד ולדמות את הריהוט בבית לפני הרכישה

פוקס לאבז (Fox Labs), זרוע החדשנות של קבוצת FOX, תשקיע 2 מיליון דולר בחברת המציאות המדומה ByondXR. זאת לאחר שבמהלך 2020 ביצעה פוקס פיילוט עם המערכת של ByondXR במותג שילב, שאיפשר להציג את מערכות חדרי הילדים של שילב בתלת-ממד ולדמות את הריהוט בסביבה הביתית.
כעת החליטה פוקס לאבז להרחיב את שיתוף הפעולה עם ByondXR למותגים נוספים בקבוצה ולהשקיע בה כספית. זו ההשקעה השנייה של קבוצת פוקס בחברות סטארט-אפ. בפברואר השנה השקיעה הקבוצה בחברת בייבי ארק, המפתחת כיסאות בטיחות מתקדמים לרכב.
ByondXR הוקמה בשנת 2017 על ידי נועם לבבי וערן גליל. החברה מפתחת פלטפורמות וירטואליות תלת-ממדיות למסחר מקוון באמצעות טכנולוגיה ייחודית, ומייצרת סביבות וירטואליות שניתן לצפות בהן במכשיר נייד, בטאבלט ובמחשב. עם לקוחותיה נמנים חברות ומותגים בינלאומיים ומקומיים, בהם לנקום, לוריאל, ארמני ביוטי, P&G, מיצובישי, אבן קיסר ודלתא גליל.
1 צפייה בגלריה
חנות פוקס ב גן העיר תל אביב
חנות פוקס ב גן העיר תל אביב
חנות פוקס בגן העיר, תל אביב
(צילום: יובל חן)
פוקס לאבז, שהוקמה ב-2020, מנוהלת על ידי מייקי בן ארי. זרוע החדשנות של פוקס מאתרת סטארט-אפים בתחום הריטייל-טק בארץ ובעולם, מטמיעה אותם במותגי הקבוצה ומבצעת השקעות אסטרטגיות בטכנולוגיות שעשויות לשרת אותה בעתיד ויש להן פוטנציאל צמיחה והתרחבות בחו"ל.