סגור

סין ליוצרי התוכן המקוון: התמקדו בקריקטורות וקומיקס "בריאים"

הממשלה הקומוניסטית מבקשת לצמצם פרסום של תכנים אלימים, וולגריים או פורנוגרפיים; "הרשויות צריכות לשדר תכנים שמציגים אמת, טוב ויופי"

רגולטור התקשורת בסין הודיע כי יעודד יוצרי תוכן מקוונים ליצור קריקטורות וקומיקס "בריאים" ולצמצם פרסום של תכנים אלימים, וולגריים או פורנוגרפיים, כך מדווחת CNBC. המהלך הוא חלק מהמאמצים של הממשלה הסינית להגביל את תעשיית הבידור המשגשגת שלה.

המנהל הלאומי לרדיו ולטלוויזיה פרסם ביום שישי כי ילדים וצעירים הם הקהל העיקרי של קומיקס וסרטים מצוירים, ולכן הרשויות המוסמכות לכך צריכות לשדר תכנים "שמציגים אמת, טוב ויופי".
המפלגה הקומוניסטית, השלטת בסין, הגבירה בחודשים האחרונים את המאמצים שלה "לנקות" את תעשיית הבידור, כולל נקיטת פעולות נגד "אלילים באינטרנט" והחמרת העונשים נגד מפורסמים הנתפסים בהתנהגות לא חוקית או לא מוסרית. באופן כללי הממשלה הגבירה את ההתערבות שלה בכל תחומי התרבות והכלכלה במדינה בטענה שהמאמצים יובילו לצמצום האי שוויון, לירידת מחירי הדיור ולבלימת חברות החינוך הפרטיות הגובות מחירים מופרזים.
ביולי חגגה המפלגה הקומוניסטית בסין 100 שנה להיווסדה, והנשיא שי ג'ינפינג הבטיח לציין את האירוע על ידי "הגדלת" הסמכויות של המדינה וחיזוק האיחוד של העם.
1 צפייה בגלריה
כרזות סרטים ב בייג'ינג סין
כרזות סרטים ב בייג'ינג סין
כרזות בבייג'ינג
(גטי)