סגור

לא למדו כלום: רשת הוטרס הנהיגה מדים חדשים - עוד יותר חושפניים

העובדות פרסמו סרטונים ויראליים שבהם חשפו את המכנסונים החדשים שלהן, שחלקן תיארו אותם יותר כ"חלק תחתון". "אני מתה על העבודה שלי, אבל לא מתה על ללבוש תחתונים לעבודה", כתבה אחת מהן

עובדות ברשת המסעדות הוטרס מתלוננות במדיה החברתית על המדים החדשים והחושפניים במיוחד שלהן, כך לפי דיווח באתר ביזנס אינסיידר.
העובדות פרסמו במהלך סוף השבוע סרטונים ויראליים באפליקציית טיקטוק שבהם חשפו את המכנסונים הקצרים והחדשים שלהן, שחלקן תיארו יותר כ"חלק תחתון". "אני מתה על העבודה שלי, אבל לא מתה על ללבוש תחתונים לעבודה", כתבה אחת מהן.
הרשת, שידועה במלצריות הלבושות בחולצות צמודות ומכנסיים קצרים, סופגת לא מעט ביקורת על ההחפצה הזו של נשים. הרשת אף מחייבת את המלצריות להקפיד על תסרוקת מסיימת ואיפור.


"זו עבודה שלמה המבוססת על הטרדות מיניות", אמרה השפית בריטני אנדרסון, שעבדה בעבר כמלצרית בהוטרס, בריאיון למגזין GQ ב-2018. "משלמים לך כדי שיטרידו אותך מינית ויחפיצו אותך. כולם בהוטרס מודעים לכך".
הוטרס נוסדה ב-1983 בפלורידה, ולאורך השנים הוגשו נגדה מספר תביעות. כך למשל ב-2019 עובדת במישיגן תבעה את החברה בטענה לאפליה על רקע משקל, זאת לאחר שנאמר לה שבמשקל של 60 ק"ג היא לא עומדת בדרישות האסתטיות של המותג. בהוטרס הכחישו את ההאשמות. עם זאת ב-2013 זכתה עובדת לשעבר בפיצויים של 250 אלף דולר לאחר שנאמר לה ש"בהוטרס אוסרים על מלצריות אפרו-אמריקאיות לעשות גוונים בלונדיניים בשיער".

2 צפייה בגלריה
הוטרס מלצרית מכנסונים חדשים
הוטרס מלצרית מכנסונים חדשים
המכנסונים החדשים לעומת הישנים
(צילום: TikTok)
כיום מפעילה החברה 420 מסעדות. מהוטרס מסרו בתגובה ל-NBC ניוז כי השינוי במדים נבדק קודם במספר סניפים בטקסס לפני שהורחב לשאר המדינה.
על אף הביקורת, יש מלצריות שדווקא הביעו בטיקטוק התלהבות סביב המדים החדשים, כולל אחת שטענה שהיא מרוויחה "הרבה יותר כסף" מאז עברה למדים החדשים.


2 צפייה בגלריה
מסעדה הוטרס Hooters לאס וגאס
מסעדה הוטרס Hooters לאס וגאס
סניף של הוטרס
(צילום: גטי )