סגור

תאונה על סט הצילומים בארה"ב: השחקן אלק בולדווין ירה למוות בצלמת

במהלך צילומי מערבון בניו מקסיקו, השחקן אלק בולדווין ירה באקדח אביזרים כחלק מסצנה, והרג צלמת ופצע את במאי הסרט. הרשויות בודקות מדוע האקדח לא נוטרל עד הסוף

על סט צילומים, השחקן אלק בולדווין ירה הלילה (ה') באביזר של אקדח והרג בטעות צלמת ופצע את במאי הסרט. האירוע החריג התרחש במהלך צילומי הסרט Rust, מערבון שמצולם בימים אלה בניו מקסיקו.
ההרוגה בתקרית היא הלינה האצ'ינס, הצלמת בת ה-42 של הסרט. לפי הדיווחים, היא פונתה במסוק מהסט ומותה הוכרז בבית החולים. גם במאי הסרט, ג'ואל סוזה נפצע ופונה לבית החולים באמבולנס במצב קריטי.
לפי פרטים ראשונים שהרשויות פרסמו, בולדווין ירה באקדח כחלק מצילומי סצנה. האקדח היה אמור להיות מנוטרל וכעת החוקרים בודקים מדוע הנשק ירה, האם היו בו כדורים אמיתיים או אבק שריפה למטרות צילומים שפגע בקנה בדרך כלשהי. בשלב זה אף אחד לא נעצר. בניו מקסיקו דיווחו כי בולדווין בכה בזמן שתושאל על ידי החוקרים.
במאית הצילום, האצ'ינס הייתה אחת מהכוכבות העולות בהוליווד ואף נכללה ברשימת הצלמים שכדאי לצפות בהם משנת 2019 של גילדת צלמי הקולנוע האמריקנית. בתו של חייל, האצ'ינס גדלה בבסיס סובייטי בחוג הארקטי ולמדה מאוחר יותר בקייב שבאוקראינה. היא החלה לעבוד בקולנוע דוקומנטרי בבריטניה ולאחר מכן הגיעה ללוס אנג'לס ללמוד צילום קולנוע. ברשימת הסרטים שלה ניתן למצוא את סרט האימה "דרלין" וסרט נוסף שסיימה לצלם ממש לפני שהתחילה לעבוד על Rust.
הסרט Rust הוא מערבון שמתרחש בשנת 1800. בולדווין הוא מפיק שותף בסרט ומגלם בו את פורע החוק הרלנד ראסט שנוסע לקנזס כדי להבריח את נכדו בן ה-13 מהכלא, שם הוא מחכה לגזר דין מוות אחרי שהואשם ברצח.

1 צפייה בגלריה
אלק בולדווין
אלק בולדווין
אלק בולדווין
(גטי)