סגור
מטוס פרטי
מטוס פרטי (צילום: Yaroslav Muzychenko/ Unsplash)

385 אלף דולר לשנה: נטפליקס מחפשת דיילים לאחד המטוסים הפרטיים שלה

ענקית הסטרימינג מחפשת אחר דיילים עצמאיים בשטח, למטוס בינוני שבסיסו בסן חוזה, קליפורניה. התפקיד יכלול גם בדיקת ציוד חירום במטוס לפני ההמראה והרמת עד 13.6 ק"ג בהכנת המטוס לטיסה. השכר השנתי יכול להגיע ל-385 אלף דולר

בנטפליקס מחפשים לגייס דיילים לאחד מהמטוסים הפרטיים של החברה, ומציעים שכר שנתי שיכול להגיע ל-385 אלף דולר, כך לפי דיווח ב-BBC.
ענקית הסטרימינג מסרה כי היא מחפשת אחר מועמדים בעלי "יכולת שיפוט עצמאית, הפעלת שיקול דעת וכישורי שירות לקוחות יוצאים מהכלל". דרישות נוספות הן יכולת לפעול כמעט ללא הכוונה "ומוטיבציה עצמית גבוהה".
גיוס הדיילים מגיע לאחר שבשנה שעברה קיצצה החברה מאות משרות בעקבות ירידה במספר מנוייה.
לפי מודעת הדרושים שפורסמה באתר החברה, התפקיד, שבסיסו בסן חוזה, קליפורניה כולל נסיעות בתוך ארה"ב ומחוצה לה. "מחלקת התעופה של נטפליקס מספקת תחבורה אווירית ייחודית, בטוחה ופרטית", נכתב במודעה. הצוות "מסייע לנטפליקס להגיע לכל העולם בצורה יעילה, כך שהחברה יכולה להמשיך ולייצר הנאה מסביב לעולם".
הדיילים הנדרשים הם למטוס בגודל בינוני, והתפקיד יכלול גם בדיקת ציוד חירום במטוס לפני ההמראה. הם גם יצטרכו להרים משקלים של עד 13.6 ק"ג בעת הכנת המטוס לטיסה.
נטפליקס אמנם לא פרסמה שכר רשמי, אך לפי המודעה, טווח השכר בשוק לתפקידים דומים נע בין 60-385 אלף דולר, והוא ייקבע על ידי "מגוון גורמים רחב", ביניהם כישורים וניסיון קודם.
נטפליקס מתוכננת לפרסם מחר (ה') את תוצאות הרבעון הרביעי של 2022. זאת לאחר שמוקדם יותר השנה חשפה החברה ירידה ראשונה מזה עשור במספר המנויים. עם זאת, להיטים כמו דברים מוזרים ודאהמר - מפלצת: סיפורו של ג'פרי דאהמר עזרו למשוך חזרה צופים לשירות. בחברה השיקו גם חבילת מנויים חדשה במחיר זול יותר הכוללת פרסומות.