סגור

יוקרה בהנחה של 100%: תקלה באתר מארק ג'ייקובס - תיקים ב-300 דולר נמכרו בחינם

בעקבות תקלת רשת אתמול הופצה במדיה החברתית שמועה שאתר האופנה מחייב רק על דמי המשלוח. החברה: "כל ההזמנות עם תמחור שגוי בוטלו"

תקלת רשת באתר האופנה מארק ג'ייקובס גרמה למסירה בחינם של תיקים שמחיריהם נעים סביב 300 דולר. מטעם מותג היוקרה, שבבעלות Louis Vuitton Moet Hennesy (LVMH), נמסר כי ההזמנות האלה בוטלו, לאחר שטעות היא שגרמה לכך שכמה לקוחות נהנו מהנחה של 100% על רכישה באתר. חלקם אף מיהרו לרכוש כמה תיקים והפיצו במדיה החברתית את העובדה שקיימת תקלה באתר.
1 צפייה בגלריה
חנות תיקים מרק ג'ייקובס
חנות תיקים מרק ג'ייקובס
חנות תיקים של מארק ג'ייקובס
(צילום: גטי)
צ'יינה דנדרידג' (24) סיפרה שקנתה תיק מדגם "שנת הנמר" ושילמה בעבורו רק את מחיר המשלוח. תיק היד תומחר באתר מארק ג'ייקובס ב-325 דולר - כאשר דנדרידג' הכניסה אותו לעגלת הקניות הוירטואלית שלה - אך כשהיגעה לשלב התשלום גילתה כי האתר פטר אותה מתשלום על המוצר עצמו.
"האתר קרס כמה פעמים בזמן שגלשתי בו, אך לבסוף הצלחתי להכניס את התיק לעגלה שלי," סיפרה דנדרידג' והוסיפה כי שמעה על כך שאנשים מזמינים תיקים בחינם בקבוצת פייסבוק שמתמקדת במוצרי יוקרה. "ראיתי כבר תקלות בעבר, ואני מכירה כמה אנשים שהצליחו להרוויח מהן," היא אמרה. דנדרידג' הסבירה כי קיבלה מייל אישור על רכישתה, אך כמה שעות לאחר ביצוע העסקה היא ואחרים קיבלו מייל נוסף מהחברה - ולפיו הזמנותיהם בוטלו.
"עקב טעות בלתי מכוונת באתר marcjacobs.com, האתר שלנו הציג באופן זמני מחירים שגויים, שכנראה השפיעו על ההזמנה שלכם. כל ההזמנות שבוצעו עם תמחור שגוי בוטלו", כך לשון המייל.
בכמה מדינות יש חוקים שמחייבים קמעונאים לכבד טעויות בהצגת מחירים, אך לא ידוע עדיין אם מארק ג'ייקובס תיאלץ לממש חלק מהרכישות שבוצעו במהלך התקלה באתר שלה.