סגור

כוכב הפוטבול ביקש בטוויטר טרמפ לסטארבקס – האוהד שהסיעו קיבל 1,000 דולר

צ'ד ג'ונסון, שכיכב בקבוצת הפוטבול המקצוענית של סיניסינטי, לא הסתפק בקפה במלון שבו התארח בג'קסנוויל שבפלורידה. תושב העיר שמח להסיעו תמורת הסכום המובטח ולא פחות מזה להתחכך באבק כוכבים


לפעמים ממש כדאי לעקוב אחרי הכוכבים בטוויטר – במיוחד אחרי האימפולסיביים שבהם. כך למד בסוף השבוע אוהד בר מזל מג'קסנוויל שבפלורידה, שעקב אחר חשבון שחקן העבר הצבעוני מאד צ'ד ג'ונסון (Chad Johnson).

1 צפייה בגלריה
צ'ד ג'ונסון לשעבר שחקן כדורגל אמריקאי
צ'ד ג'ונסון לשעבר שחקן כדורגל אמריקאי
צ'ד ג'ונסון לשעבר שחקן כדורגל אמריקאי
(צילום: שאטרסטוק)
ג'ונסון, שכיכב בקבוצת הפוטבול המקצוענית של סיניסינטי, הציע בציוץ טוויטר בשבת בבוקר לשלם 500 דולר למי שיסכים להסיע אותו מבית המלון שבו שהה לבית קפה של סטארבקס – ועוד 500 דולר עבור ההסעה חזרה לבית המלון.
מסיבה כלשהי, ג'ונסון (שמוכר גם בכינויו Ochocinco) העדיף כוס קפה של סטארבקס על פני הקפה במלון מריוט שבו התארח.

"אני צריך נסיעה לסטראבקס בבקשה, 500 דולר על נסיעה לשם ועוד 500 דולר חזרה יספיקו. בבקשה?" הוא צייץ. וקיבל מענה מהיר מאוהד בשם ג'ואי מק-אבוי (Joey McAvoy), שאכן העניק לג'ונסון את הטרמפ המיוחד.
ג'ונסון צייץ תמונה של השניים יחד במכונית והתלוצץ: "הגבר ג'ואי מק-אבוי אסף אותי לסטרבאקס. אם חוטפים אותי אתם יודעים מי האחראי".
הטרמפ הלוך חזור למלון הסתיים בהצלחה, וג'ונסון אף שלח בהמשך תמונות מרגעי הקפה שלו – מק-אבוי השלים את המשימה ואכן קיבל את 1,000 דולר שהובטחו ורגעי בילוי חביבים עם ג'ונסון.