סגור
חיפוש

חוזרים לדיסנילנד: הפארקים בקליפורניה ייפתחו בסוף אפריל

אחרי תקופת הקפאה ארוכה בשל משבר הקורונה, הפארקים ייפתחו בעוד חודש וחצי - תחילה בתפוסה חלקית ובהתאם למגבלות. מנכ"ל החברה: "אני חושב שעם קבלת החיסונים, האנשים מרגישים מעט יותר ביטחון באפשרות שלהם לטייל, בלי להידבק בנגיף"

חוזרים לדיסינלנד: הפארקים של דיסני בקליפורניה ייפתחו מחדש ב-30 באפריל – לאחר תקופת ההקפאה הארוכה של משבר הקורונה. כך הודיע היום מנכ"ל דיסני בוב צ'אפק.


"ראינו את ההתלהבות, את הרצון העז של האנשים לחזור לפארקים שלנו ברחבי העולם, אנחנו פועלים בדיסני וורלד בפלורידה כבר תשעה חודשים בערך והביקוש בהחלט גבוה", אמר צ'אפק בראיון ל-CNBC.

2 צפייה בגלריה
פארק שעשועים דיסני דיסנילנד לוס אנג'לס
פארק שעשועים דיסני דיסנילנד לוס אנג'לס
דיסנילנד בלוס אנג'לס בימים שלפני המגפה
(צילום: גטי אימג'ס)

כל הפארקים הגדולים בקליפורניה נסגרו בשל המגבלות שהוטלו במדינה, במאבק נגד התפשטות המגיפה. בפלורידה לא נקבעו מגבלות מחמירות ברמה דומה, ובהתאם הפארקים של דיסני במדינה (Walt Disney World) המשיכו לפעול בתנאי תפוסה מצומצמת יותר.
"אני חושב שעם קבלת החיסונים, האנשים מרגישים מעט יותר ביטחון באפשרות שלהם לטייל, בלי להידבק בנגיף. הלקוחות נותנים אמון בדיסני שתוכל לעשות את הדבר הנכון ולגמרי הוכחנו שאנחנו יכולים לפתוח באופן אחראי – עם בדיקות חום, מסיכות, ריחוק, והיגיינה משופרת ברחבי הפארקים", הוסיף המנכ"ל.
לפי ההוראות המעודכנות בקליפורניה, הפארקים יוכלו להיפתח ב-30 באפריל עם תפוסה של בין 15% ל-35%, בהתאם לרמת התפשטות הנגיף באזור – שני הפארקים של דיסני במדינה ייפתחו בשלב ראשון בתפוסה של 15%. המבקרים יהיו מחויבים במסיכות פנים ובנקיטת אמצעי זהירות נוספים.

2 צפייה בגלריה
פארק שעשועים דיסנילנד דיסני אנהיים לוס אנג'לס קליפורניה סגור קורונה
פארק שעשועים דיסנילנד דיסני אנהיים לוס אנג'לס קליפורניה סגור קורונה
פארק השעשועים דיסנילנד סגור
(צילום: איי אף פי)

בית המלון הגדול הסמוך לפארק, Disney’s Grand Californian Hotel and Spa, ייפתח כבר ב-29 באפריל בתפוסה מוגבלת. מלון נוסף, The Vacation Club Villa, ייפתח ב-2 במאי. בשלב מאוחר יותר ייפתחו גם שני בתי המלון הנוספים שלצד הפארק, ה- Disney’s Paradise Pier Hotel וה-Disneyland Hotel.
מספר מקרי הקורונה בקליפורניה עמד השבוע על כ-2,900 ליום בממוצע, ירידה של 32% בהשוואה לשבוע שעבר – הנסיגה היא עקבית ביחס להגברת קצב ההתחסנות. במחוז שבו מצויים הפארקים, Orange County, נרשמו 4 מקרים של קורונה על כל 100 אלף תושבים – מול 118 מקרים על כל 100 אלף תושבים בתקופת השיא של המגיפה, בינואר האחרון.