$
בשולי החדשות

נדרשים לשירותים במהלך הטיסה? זהו הזמן הטוב ביותר לזכות בפרטיות

מסתבר שאם הטסים רוצים לקבל כמה דקות של פרטיות על האסלה בשחקים, כדאי לנצל שני חלונות הזדמנות

שירות כלכליסט 08:2913.05.17

כשהטבע קורא, אין הרבה מקומות גרועים יותר להיות בהם מאשר כלואים במטוס בגובה של למעלה מ-9 קילומטרים מעל פני הים. אך, לאלו הטסים למרחקים גדולים אין הרבה ברירות מאשר להשתמש בשירותי המטוס.

 

אולם על פי מומחית אחת לפחות, אם אתם רוצים כמה דקות של שקט ושל פרטיות על האסלה בשחקים, אז כדאי לנצל שני חלונות הזדמנות.

 

אריקה רות', דיילת לשעבר, אמרה בראיון ל-Mel Magazine שנוסעים הרוצים לעשות את צרכיהם בשלווה צריכים ללכת לשירותים ברגע שהטייס מכבה את השלט המורה על חגירת חגורות בטיחות, דקות לפני שעגלות המשקאות עוברות.

 

התא תפוס התא תפוס

 

בזמנים אלו, ניתן לצפות ריאליסטית ל-10 דקות של שקט בחדר השירותים. עם זאת, מזהירה רות', לאחר 20 דקות מגיעה על פי רוב דיילת ודופקת בדלת.

 

לאלו היודעים מראש כי הם עומדים להשתמש בשירותים לעניינים נושאי ריח, ממליצה רות' לבקש מהדיילות שקיקי קפה טחון שבהם משתמשים לחליטת הקפה במטוס. שקיקים אלו, אומרת רות', מנטרלים ריחות. על אף שבקשה זו מעבירה לצוות בדיוק מה בכוונתכם לעשות בשירותים, אלו שיבואו אחריכם לא ידעו דבר.

 

מלבד העובדה שבכך תוכלו לגלות התחשבות בנוסעים אחרים, הרי שהשקיקים סופגי הריח עשויים גם למנוע את אי הנעימות של סטייה ממסלול הטיסה - מוקדם יותר החודש מטוס של "ספייס ג'ט" נאלץ לבצע נחיתת חירום בשל הצחנה ה"בלתי נסבלת" שחדרה לתא הטייס מהשירותים הסמוכים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x