$
בשולי החדשות

עוד צרות ליונייטד: נוסע נעקץ על ידי עקרב במהלך טיסה

באותו יום שבו נגרר ד"ר דאו לאחר שסירב לפנות את מקומו לאחד מאנשי הצוות, נוסע במחלקת עסקים בטיסה אחרת של החברה - מיוסטון לקלגרי - נעקץ על ידי עקרב שנפל מתא המזוודות

שירות כלכליסט 17:0714.04.17

נוסע קנדי של חברת התעופה יונייטד איירליינס נעקץ על ידי עקרב במהלך טיסה מיוסטון טקסס לקלגרי, קנדה. הנוסע, ריצ'רד בל, טוען שבמהלך ארוחת הצהריים, בעודו יושב במחלקת עסקים, עקרב נפל מתא המזוודות שממוקם מעל למושבים, ולאחר שהניח אותו על צלחתו, העקרב עקץ אותו. כך מדווחת היום רשת BBC.

 

ריצ'רד בל טס ביחד עם אשתו, לינדה, וכך סיפר ל-BBC: "בזמן שאכלתי משהו נפל על ראשי מהתא שמעל לראש. הרמתי את זה וזה היה עקרב. אחזתי אותו כך שהוא לא היה יכול לעקוץ אותי". נוסע אחר שהיה לצדו הזהיר אותו שמדובר בעקרב ושהוא יכול להיות מסוכן, סיפר מר בל, "אז זרקתי אותו על צלחתי וכשבאתי להרים אותו שוב - הוא עקץ אותי".

אוסקר מונוז, מנכ"ל חברת התעופה יונייטד אוסקר מונוז, מנכ"ל חברת התעופה יונייטד צילום: united continental

 

לאחר שנעקץ, הפיל מר בל את העקרב לרצפה והדיילים כיסו אותו עם כוס ולאחר מכן השליכו אותו בשירותים. אחות שהייתה על הטיסה טיפלה במר בל ונתנה לו משכך כאבים, לדבריו. כשהמטוס נחת בקלגרי הוא נלקח לבית החולים ושוחרר לאחר שלא נשקפה סכנה לחייו. לדבריו, אין בכוונתו להגיש תביעה נגד חברת התעופה. יוניטד איירליינס הציעה לבני הזוג כרטיסי טיסה כפיצוי.

 

האירוע התרחש ביום ראשון האחרון, באותו היום שבו אירע המקרה שבו נגרר נוסע מטיסה של החברה על ידי אנשי הביטחון לאחר שסירב לפנות את מקומו לחבר צוות בשל רישום יתר. סרטון וידאו של המקרה הופץ ברשתות החברתיות ונצפה על ידי מיליונים ברחבי העולם. הנוסע, ד"ר דיוויד דאו, בן 69 ממוצא אמריקאי-וויטנאמי, איבד שתיים משיניו הקדמיות וסובל משבר באף. הוא שוחרר ביום רביעי בלילה מבית החולים בשיקגו, נמסר מעורכי דינו, לאחר שעבר ניתוח.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x