סגור

בלי החבילה המלאה ויקר יותר מארה"ב: דיסני+ מגיע לישראל ב-16 ביוני

מחירי המנוי יהיו 39.9 שקלים למנוי חודשי ו-399 שקלים למנוי שנתי. שירות הסטרימינג שיושק בישראל יכלול את הסרטים והסדרות של דיסני, פיקסאר, מארוול, מלחמת הכוכבים, נשיונל ג'יאוגרפיק וקטגוריית תוכן הבידור הכללי. בשלב זה דיסני החסירה מהרשימה את ערוצי הספורט ESPN ושל חברת Hulu

שירות הסטרימינג של דיסני, דיסני+, יושק בישראל ב-16 ביוני. מחירי המנוי יהיו 39.9 שקלים למנוי חודשי ו-399 שקלים למנוי שנתי. דיסני מפרסמת פרטים אלו היום כחלק מאישור מועדי ההשקה של השירות ב-42 המדינות אליהן הוא יגיע בקיץ הקרוב.


השירות שיושק בישראל יכלול את הסרטים והסדרות של דיסני, פיקסאר, מארוול, מלחמת הכוכבים, נשיונל ג'יאוגרפיק וקטגוריית תוכן הבידור הכללי בבעלות דיסני, בשם סטאר. בשלב זה דיסני החסירה מהרשימה את ערוצי הספורט ESPN ושל חברת Hulu, על אף שבמדינות רבות בעולם הן כלולות בתוך השירות שלה. דיסני מדגישה כי לא מדובר ברשימת התוכן המלאה, אלא רק במה שאושר לפרסום עד כה, ויוספו לרשימה תכנים בהמשך.

1 צפייה בגלריה
הממשק של דיסני+
הממשק של דיסני+
הממשק של דיסני+
(צילום: Patrick T. Fallon)

המחיר שדיסני פלוס השיקה בישראל מעט יקר יותר מאשר מחיריה בארה"ב, שם המנוי הבסיסי ללא תכני Hulu ו-ESPN עולה שמונה דולר, והמנוי כולל התוכן הנוסף נמכר בעלות של 14 דולר. מחיר המנוי החודשי גם מעט יקר יותר בהשוואה למחיר הבסיסי של מנוי לנטפליקס – 32 שקלים, אך בחירה במנוי השנתי מורידה את המחיר החודשי לדומה לחבילת הבסיס של נטפליקס. בעולם, דיסני+ צפויה להשיק גרסא זולה יותר של השירות שכוללת פרסומות.
לדיסני+ יש 129 מיליון מנויים ברחבי העולם, והחברה צופה להגיע ל-240-260 מיליון עד שנת 2024. לצורך השוואה, לנטפליקס יש כעת 221 מיליון מנויים, כאשר היא נמצאת בשוק 7 שנים יותר מנטפליקס. הכניסה של דיסני+ לישראל תביא לארץ את המפץ של שוק הסטרימינג שמתרחש בעולם בשנתיים האחרונות. בנוסף, השירות צפוי לערער את כל שוק הטלוויזיה בישראל מכיוון שכאשר מספר המתחרות גדול וכל חברה מציעה תוכן אחר במחיר של כמה עשרות שקלים, הצרכן הישראלי עלול לנטוש את שירותי הטלוויזיה היקרים של YES או HOT, או להחליף את פלטפורמת הטלוויזיה של פרטנר או דיסני בצריכת אפליקציות סטרימינג על גבי טלוויזיה חכמה.
על פי הפרסומים, YES צפויה לבצע שיתוף פעולה עם דיסני+ ולהכניס אותו לחבילת התוכן שלה. הנהלת החברה טרם אישרה את הפרסום, אך במידה והוא נכון הוא יספק יתרון גדול לחברת YES למול התחרות הגוברת.