סגור

וולט נכנסת לראשונה גם לתחום המשקפיים

פלטפורמת השליחויות החלה לעשות פיילוט משלוחים למשקפי שמש של אירוקה בערים תל אביב, רמת גן וגבעתיים. בשנה האחרונה החלה וולט לעבוד עם רשתות קמעונאות וחנויות בתחומים שונים כגון סופרמרקטים ומעדניות, רשת מוצרי האווירה ללין, פוקס הום, סטימצקי וחנויות ציוד לבעלי חיים

חברת המשלוחים Wolt, שמתרחבת לתחומים נוספים מעבר למסעדות, החלה לפעול בתחום משקפי השמש ותבצע משלוחים עבור רשת אירוקה. במסגרת המהלך לקוחות יוכלו לרכוש דרך אפליקציית המשלוחים משקפיים, ולקבל אותם בתוך חצי שעה עד הבית, חוף הים או כל מקום אחר שיבקשו, אך בתנאי שמדובר בערים תל אביב, רמת גן וגבעתיים.
בתחילת המהלך שיתוף הפעולה יתבצע באמצעות סניף הקונספט של אירוקה ברחוב בזל בתל אביב. עבור וולט זה צעד שמהווה המשך ההרחבה של פעילות הקמעונאות באפליקציית המשלוחים, שעיקר פעילותה כיום הוא משלוחים ממסעדות. בשנה האחרונה החלה וולט לעבוד עם רשתות קמעונאות וחנויות בתחומים שונים כגון סופרמרקטים ומעדניות, רשת מוצרי האווירה ללין, פוקס הום, סטימצקי וחנויות ציוד לבעלי חיים.
כפי שנחשף ב"כלכליסט", בחודש מאי נכנסה רשת דומינו'ס פיצה לשיתוף פעולה עם וולט באופן שלא קיים כיום באפליקציה, ובמסגרתו וולט מהווה עבור דומינו'ס פלטפורמת שיווק בלבד בעוד המשלוחים עצמם נעשים על ידי שליחים של רשת הפיצריות. נכון להיום, כל הרשתות שעובדות עם וולט מבצעות את המשלוחים באמצעות שליחים של וולט לבית הלקוח, ובמקרה של דומינו'ס מדובר בפעם ראשונה שהמסעדה משתמשת בוולט רק לשיווק ולהזמנות, ללא שילוח.