סגור

משמינה מנחת: Just Eat Takeaway מרחיבה את מרכז הפיתוח בת"א ומגייסת עובדים

ענקית משלוחי המזון ההולנדית-בריטית, החברה-האם של תן ביס, שכרה את קומות 13-11 ב-WeWork במגדל עזריאלי טאון. כמה תעלה השכירות?

ענקית משלוחי המזון Just Eat-Takeaway ההולנדית־בריטית, החברה־האם של תן ביס, מרחיבה משמעותית את מרכז הפיתוח שלה בישראל. ל"כלכליסט" נודע כי החברה שכרה את קומות 13-11, המשתרעות על 4,400 מ"ר, במתחם WeWork במגדל עזריאלי טאון בשדרות מנחם בגין 146 בתל אביב. הסכם השכירות נחתם לחמש שנים. משרדיה ימותגו ויתנהלו כמשרדים פרטיים, ולא כחברה בתוך מתחם עבודה. על פי הערכות, מחיר השכירות יעמוד על כ־225 שקל למ"ר, כ־12 מיליון שקל לשנה.

2 צפייה בגלריה
משרדי JUST EAT TAKEAWAY ב הולנד
משרדי JUST EAT TAKEAWAY ב הולנד
משרדי JUST EAT TAKEAWAY בהולנד
(יח"צ Just Eat Takeaway)
Just Eat-Takeaway שוכרת היום קומה וחצי בשטח של 2,000 מ"ר בפרויקט מידטאון, ובכוונתה להפעיל את שני המתחמים במקביל. חלק ממרכז הפיתוח הקיים יעבור לעזריאלי טאון. בשלב ראשון צפוי מספר העובדים של החברה להכפיל את עצמו ל־200 עד לסוף השנה, ובהמשך היא צפויה להמשיך ולגייס עובדים נוספים. הכניסה למתחם החדש צפויה בספטמבר.
2 צפייה בגלריה
מתחם וויוורק תל אביב WeWork ריק מאדם בעקבות התפרצות סגר נגיף הקורונה קורונה
מתחם וויוורק תל אביב WeWork ריק מאדם בעקבות התפרצות סגר נגיף הקורונה קורונה
חלל עבודה של WeWork. על פי הערכות, מחיר השכירות הוא כ־225 שקל למ”ר
(צילום: באדיבות WeWork)
המעבר מתבצע אף שהחברה טרם חזרה למתכונת של עבודה מלאה מהמשרדים. תומר פפר, CTO ומנהל מרכז הפיתוח בישראל: "יש לנו הרבה צוותים ובכל פעם יגיע צוות אחר. בנוסף יש הרבה חבר'ה שרוצים לחזור לעבודה מלאה מהמשרד... אחרי הכיף של העבודה מהבית ראינו שאיבדנו את התקשורת של עבודת הצוות. לכן המתחם החדש תומך בהיבטים של עבודה יחד וחשיבה משותפת. הוא יורכב מפינות ישיבה, מקומות לחשיבה וקפטריה גדולה לטובת מפגשים והאקתונים שיחברו את העובדים".