$
שווקי חו"ל

ביונד מיט מאכזבת את המשקיעים עם הפסד מדאיג ברבעון השלישי

חברת תחליפי הבשר רשמה ברבעון הפסד של 31 סנט למניה, בשעה שבשוק ציפו לרווח של 5 סנט למניה; ההכנסות עלו ב-3% בלבד ל-92 מיליון דולר, הרחק מתחזיות האנליסטים; ביונד מיט הודיעה עוד על שיתוף פעולה עם פיצה האט שתמכור פיצות עם ציפוי תחליף הבשר שפיתחה

שירות כלכליסט 14:4410.11.20
ביונד מיט מאכזבת את המשקיעים ומאבדת גובה בניו יורק לאחר דוחות  חלשים במיוחד, לצד הודעה על הסכם מעניין עם רשת פיצה האט. אתמול איבדה המניה 4% בעקבות הודעת מקדולד'ס על פיתוח המבורגר צמחוני משלה, לשימוש בסניפי הרשת, בניגוד להערכות המוקדמות בשוק, בדבר שותפות עתידית ארוכת טווח עם ביונד מיט.

 

החברה דיווחה על הפסד של 19.3 מיליון דולר או של 31 סנט למניה ברבעון השלישי, לעומת רווח של 4.1 מיליון דולר או 6 סנט למניה ברבעון המקביל – האנליסטים ציפו לרווח של 5 סנט למניה.

 

ההכנסות עמדו על 94.4 מיליון דולר, לעומת 92 מיליון דולר ברבעון המקביל, עלייה של 3% בלבד והרחק מציפיות השוק שעמדו על 132.4 מיליון דולר.

 

החברה ייחסה את התוצאות החלשות לצבירת המזון המאסיבית ברבעון הקודם, מצד צרכנים שחששו מסגר ממושך – לצד נסיגה במכירות ללקוחות עסקיים.

 

"הזנב הארוך של העמסת המלאים על ידי צרכנים, לצד המשך האתגרים של רוב הלקוחות שלנו בעסקי שירותי המזון, הובילו לתוצאות רבעוניות נמוכות מכפי שציפינו", אמר המנכ"ל אית'ן בראון (Ethan Brown).

 

החברה הודיעה על שותפות עם רשת פיצה האט במסגרתה יימכרו ברשת שבבעלות יאם ברנדס פיצות 'ביונד פאן' שיכללו את בסיס הפיצה המוכר של הרשת עם תוספת בשר צמחוני של ביונד מיט.

 

 צילום: רויטרס

x