$
שווקי חו"ל

סומו לוג'יק של שלמה קרמר הגישה תשקיף להנפקה בנאסד"ק - לגיוס 100 מיליון דולר

קרמר הוא אחד המשקיעים הוותיקים בחברה, אך לפי הערכות מחזיק ב-4% ממנה, ולכן לא מוזכר במסמך שהוגש לרשות לניירות ערך; שווי האחזקות של קרמר לאחר ההנפקה מוערך בכ-100 מיליון דולר; סומו לוג'יק היא פלטפורמת ניתוח לוגים לאיתור וניתוח של תקלות במהלך הפיתוח, ומתחרה בחברת logz.io הישראלית

מאיר אורבך 18:0426.08.20

חברת הטכנולוגיה האמריקאית סומו לוג'יק הגישה תשקיף להנפקה בנאסד"ק לגיוס של 100 מיליון דולר. אחד המשקיעים הראשונים בחברה האמריקאית הוא שלמה קרמר, מנכ"ל ומייסד קאטו נטוורקס כיום, ואחד ממייסדי חברת צ'קפוינט.

 

על פי הערכות מחזיק קרמר ב-4% בחברה ולכן לא מוזכר במסמך שהוגש לרשות לניירות ערך. שווי האחזקות של קרמר לאחר ההנפקה מוערך בכ-100 מיליון דולר. קרמר הוא גם אחד המשקיעים הבולטים בחברת גונג הישראלית שגייסה לאחרונה לפי שווי של 2.2 מיליארד דולר. הכנסות סומו ברבעון הראשון של השנה עמדו על כ-47 מיליון דולר לעומת הכנסות של 32 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

 

 

שלמה קרמר שלמה קרמר צילום: עמית שעל

 

סומו לוג'יק היא פלטפורמת ניתוח לוגים לאיתור וניתוח של תקלות במהלך הפיתוח, ומתחרה בחברת logz.io הישראלית. עד היום גייסה החברה מעל ל-230 מיליון דולר.

 

החברה נוסדה בשנת 2010 וקרמר כאמור היה בין המשקיעים הראשונים שלה. המערכות של החברה עוקבות אחר כל הלוגים של החברה ומזהה לא רק תקלות אלא גם מתקפות סייבר וכד'.

 

משקיעי החברה כוללים בין היתר את :DFJ Growth, Greylock Partners, Venture Partners Partners IVP, סקויה קפיטל וסאטר היל ונצ'רס.
x