שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

האם יו"ר בנק הפועלים, ראובן קרופיק, ירוויח פחות מקודמו?

הבנק פרסם הודעה מקדימה לקראת זימון אסיפת בעלי המניות, שבין היתר תצטרך להצביע בנוגע לתנאי שכרו של היו"ר - האם העלות תוכל לעמוד על 2.5 מיליון שקל כמו יו"ר רגיל, או פחות מאחר שהוא מוגדר כדירקטור בלתי תלוי

עירית אבישר 19:3415.08.20
בנק הפועלים פרסם הודעה מקדימה לקראת זימון אסיפת בעלי מניות שלו, כאשר בין היתר היא תצטרך להצביע בנוגע לתנאי שכרו של יו"ר הבנק ראובן קרופיק, שנכנס רק לאחרונה לתפקידו.

 

 

 

אלא שעדיין לא ברור מה תהיה חבילת השכר שיקבל קרופיק: האם תוכל להיות כמו של יו"ר רגיל עם עלות שכר של 2.5 מיליון שקל, או נמוכה יותר היות שהוא מוגדר דירקטור בלתי תלוי, מה שעשוי להטיל מגבלות נוספות על גובה שכרו. הבנק ציין בדו"ח כי הוא "בוחן חלופות בנוגע לתנאי כהונתו של קרופיק בהתחשב בהיותו דירקטור חיצוני לפי הוראה 301 של הפיקוח על הבנקים ודירקטור בלתי תלוי לפי חוק החברות".

 

ראובן קרופיק ראובן קרופיק

 

בנוסף לכך, באסיפת בעלי המניות ייערכו בחירות לארבעה דירקטורים, כאשר לפחות שניים מהם יהיו חדשים. חברות הדירקטוריון רונית אברמזון רוקח ודליה לב יתמודדו לקדנציה נוספת.

 

מה דעתך על מניית פועלים:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בנוסף לכך, הדירקטור הוותיק בבנק משה קורן, שמכהן בתפקיד כבר 28 שנה, יסיים את תפקידו, וכן ייכנס דירקטור חדש במקומו של עודד ערן, שכיהן כיו"ר ונפטר לפני כחודשיים.

x