$
בורסת ת"א

אחרי זינוק של למעלה מ-55% פורסקאוט רוצה לגייס עוד 160 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית שהונפקה רק באוקטובר האחרון וגייס 116 מיליון דולר רוצה לנצל את העליות לגיוס נוסף והגישה תשקיף לרשות ני"ע האמריקאית

דרור רייך 20:1718.03.18

למרות הנפקה פחות מוצלחת לחברת פורסקאוט באוקטובר האחרון, חברת הסייבר הישראלית הגישה תשקיף לרשות הני"ע האמריקאית לגייס עוד 160 מיליון דולר.

 

 

 

שווי פורסקאוט בהנפקת המניות הראשונה שלה בנאסד"ק, לפני כחמישה חודשים היה מאכזב. סעיף שהוכנס בסבב הגיוס האחרון שלה לפני שהפכה לציבורית הוריד את השווי ל-806 מיליון דולר בלבד, פחות המערכות קודמות שעמדו על כמיליארד דולר.

 

מייסדי פורסקאוט מימין דורון שקמוני, עודד קומאי, רמי קאליש וחזי ישורון מייסדי פורסקאוט מימין דורון שקמוני, עודד קומאי, רמי קאליש וחזי ישורון צילום: פורסקאוט

 

 

פורסקאוט גייסה אז 116 מיליון דולר - מעט יותר מהתכנון המקורי שלה, לגייס 96-105.6 מיליון דולר. אחת הסיבות לכך היתה הצורך של החברה להנפיק יותר מניות לאחד המשקיעים בסבב הגיוס הקודם של החברה, שנערך בינואר השנה.

 

כעת מספר המניות שהיא מעוניינת להנפיק אינו מופיע, אך מניית טיפסה בלמעלה מ-55% וכעת שווי השוק של החברה עומד על 1.32 מיליארד דולר. בחברה מעריכים כי זה זמן טוב לגייס עוד פעם.

 

פורסקאוט פועלת בתחום הסייבר ומתמחה במערכות לבקרת גישה של כל המכשירים המנסים להתחבר לרשתות תקשורת ארגוניות. תחום נוסף שבו פעילה החברה הוא מגזר הבריאות ובתי החולים, שם היא מאבטחת מחשבים ומכשירים שפועלים ברשת ארגונית מקומית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x