$
בורסת ת"א

נתן יורה חץ שוביניסטי לכיוון סלינגר

בעל השליטה באלוני חץ התלונן בפגישה עם שר האוצר על רגולציה מוגזמת של המפקחת על הביטוח דורית סלינגר: "כל יום יש תמונה שלה בעיתון. היא יפה אבל היא לא בר רפאלי"; כחלון: "אם היא היתה גבר לא היית מדבר כך"

גולן חזני 18:0814.06.16

בעל השליטה באלוני חץ, נתן חץ, התלונן בפגישה עם שר האוצר על רגולציה מוגזמת של המפקחת על הביטוח דורית סלינגר: "אני לא בא להגן על הבנקים וחברות הביטוח. אבל בגלל הרפורמות שלך ירד שווי חברות הביטוח ב-50%. להיות חברתי זה להיות אנטי עסקי. להרוויח כסף זה לא פשע. צריך לעודד את הייזום וההשקעות בחקיקה ולהוריד מיסים. אנחנו צריכים שקט רגולטורי. בוא ארבע שנים אל תעשה אף רפורמה. השינוי צריך לבוא באווירה בדיבורים ודרך המעשים".

 

חץ הוסיף הערה שוביניסטית ואמר כי "כל יום יש תמונה שלה (דורית סלינגר, ג"ח) בעיתון. היא יפה אבל היא לא בר רפאלי". כחלון ענה לו: "אני מבקש לא לתקוף רגולטורים באופן אישי. אם היא היתה גבר לא היית מדבר ככה". 

 

בתגובה מסר חץ: "הובנתי שלא כהלכה, התכוונתי לומר שעודף רגולציה כפי שמשתקף בתקשורת מדי יום פוגע בענף הביטוח והבנקים. אלו נסחרים כיום בכמחצית מהונם וכלל החוסכים, כלומר כולנו, נפגעים מכך. תפקידה של סלינגר הוא לפעול לקידום ופיתוח ענף הביטוח. אני מצר אם האמירה נתפשה באופן שוביניסטי או סקסיסטי ולא לכך התכוונתי".

נתן חץ
נתן חץ

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x