$
בורסת ת"א

צרה אחת פחות: הקנס המינהלי של ב. יאיר בהונגריה - בוטל

בתחילת החודש דיווחה החברה כי הוטל על פרויקט שלה בעיר בודפשט קנס של 2.3 מיליון יורו בגלל פריקת עפר באזורים שאינם מורשים לכך

גיל קליאן 10:1529.11.15

הקנס המינהלי שהוטל על פרויקט של ב. יאיר בהונגריה – בוטל. כך דיווחה החברה ביום שישי האחרון. מדובר על קנס של 2.3 מיליון יורו.
מה דעתך על מניית תמיס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
החברה שבשליטת יאיר ביטון קיבלה את הקנס בתחילת החודש בגלל "פריקת עודפי עפר באזורים שלכאורה אינם מורשים לכך". מדובר בפרויקט בשם Sidi Angel ברובע 13 בעיר בודפשט שבהונגריה. הפרויקט נבנה על ידי חברה בת בבעלות מלאה של ב. יאיר.

 

יאיר ביטון יאיר ביטון צילום: עמית שעל

 

עם הטלת הקנס דיווחה ב. יאיר כי קבלן המשנה שביצע את עבודות העפר טוען כי הן בוצעו כדין, אך מסרב להעביר הוכחות על כך לחברה. החברה דיווחה כי "לעמדת חברת הבת, על פי מידע שנמסר לה על ידי קבלן עבודות העפר של הפרויקט, פריקת עודפי העפר כאמור נעשתה בהתאם לאישורים שקיבל קבלן המשנה ואשר מצויים בידיו, אולם נכון למועד הדיווח המיידי, הקבלן האמור, אשר שימש כקבלן משנה של הקבלן הראשי של הפרויקט, מסרב להעבירם לידי חברת הבת בשל טענות בדבר חוב שלא שולם לו לכאורה".

 

בינתיים בישראל, יאיר ביטון עומד בפני כתב אישום, בו הוא מואשם בשלל עבירות, מאחזקת נשק ללא רישיון ועד מימון ארגון הפשיעה של יצחק אברג'יל באמצעות החברה הציבורית. ביטון מכחיש את האישומים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x