$
שווקי חו"ל

טאואר סוגרת רבעון עם הכנסות שיא וזינוק ברווחים

יצרנית השבבים סיימה את הרבעון עם זינוק של 74% ברווח הנקי ל-54 מיליון דולר - צופה עלייה של 8% בהכנסות הרבעון השלישי עד ל-244 מיליון דולר

ניר צליק 11:0405.08.15

טאוארמעלה תחזית: יצרנית השבבים ממגדל העמק הודיעה היום, במקביל לפרסום הדוחות הרבעוניים, כי היא צופה הכנסות של 244 מיליון דולר ברבעון השלישי, גידול של 8% ביחס לרבעון השלישי של 2014. ציפיות האנליסטים היו להכנסות של כ-243 מיליון דולר ברבעון השלישי.  

את הרבעון השני סיכמה טאואר עם הכנסות של 236 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 234 מיליון דולר ברבעון המקביל.ה-EBITDA הרבעוני רשם גם כן שיא, עם סכום של 59 מיליון דולר המהווה עלייה של 77% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי הרבעוני הסתכם ב-54 מיליון דולר, או 70 סנט למניה. זינוק של 74% בהשוואה לרבעון המקביל.

 

מה דעתך על מניית טאואר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

יתרת המזומנים של החברה עמדה בתום הרבעון על 143 מיליון דולר, בהשוואה ל-134 מיליון דולר נכון לסוף הרבעון הקודם. תזרים המזומנים החיובי מפעילות שוטפת במהלך הרבעון השני של 2015 הסתכם ב- 51 מיליון דולר, מול 40 מיליון דולר ברבעון הקודם ו-31 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

 

במהלך הרבעון השקיעה טאואר 40 מיליון דולר ברכוש קבוע, סכום גבוה יחסית למקובל בחברה. הסיבה לכך היא עודפי הביקושים מלקוחות החברה המזמינים מוצרים בכמויות שעולות על כושר הייצור הנוכחי שלה.

 

רמת החוב נטו הסתכם בתום הרבעון ב-150 מיליון דולר בלבד בסוף הרבעון, שיפור משמעותי בהשוואה למצב החוב ברבעון המקביל, שעמד אז על 389 מיליון דולר.

 

ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר, כתב כי "אנו צופים המשך עלייה מרבעון לרבעון במכירות וברווחיות החברה. ביקושי הלקוחות שלנו, בשווקים קיימים וחדשים, מספקים לנו ביטחון ברמה גבוהה שנמשיך לשמור ולחזק את המיצוב שלנו כיצרנית השבבים המובילה בעולם בטכנולוגיות אנלוגיות ייחודיות."

 

ראסל אולוונגר מנכ"ל טאואר ראסל אולוונגר מנכ"ל טאואר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x