$
בורסת ת"א

רשות ני"ע מוחה - ובעלי השליטה החדשים בגרינסטון ממשיכים לקבוע עובדות בשטח

דירקטוריון גרינסטון דיווח באישון לילה שורת החלטות - כשברקע מכתב רשות ני"ע לפיו מכירת השליטה בגרינסטון בוצעה בהליך לא תקין

גיל קליאן 09:3422.07.15

דירקטוריון גרינסטון ממשיך לקבל החלטות חדשות תחת בעלי השליטה החדשים - למרות שרשות ני"ע טוענת כי מכירת החברה לגדי טפר וניסים דג'לדטי אושרה בהליך לא תקין.

 

גרינסטון דיווחה באישון לילה - בין אמש בשעה 23:39 ועד היום (ד') בשעה 1:03 בלילה - מספר דיווחים על החלטות שהתקבלו בדירקטוריון החברה. ההחלטות שהתקבלו: פרסום הצעת רכש למניות הציבור בחברה בת צמיחה, אישור מסגרת השקעות של עד 5 מיליון שקל בחברות באמצעות החברה בת גפן, שינוי שם החברה מגרינסטון ל"דולומיט", אישור תנאי ההעסקה של טפר כמנכ"ל וכן של היו"ר יאיר פודים ועוד.

 

יאיר פודים יאיר פודים צילום: בועז אופנהיים

 

החלטות אלה התקבלו כאמור למרות הביקורת של רשות ני"ע על מכירת השליטה בחברה - מכירה שבוצעה על ידי אולטרה אקוויטי של ירון ייני. עוד מהלך שמשפיע כעת על הקבוצה הוא החלטת בית המשפט שבוצעה אתמול - שהעבירה את השליטה בדירקטוריון אולטרה אקוויטי למאיר גורביץ.

מה דעתך על מניית אקסל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

העברת השליטה התבצעה כחלק מהחלטת בית המשפט בתביעה נגזרת שהגישו הדח"צים באולטרה אקוויטי נגד החברה, על רקע מאבק שליטה בין ייני לגורביץ בדירקטוריון. גורביץ קרא בעבר לעצור את העסקה למכירת השליטה בגרינסטון - וכעת לא ברור כיצד מהלכים אלה ישפיעו על גרינסטון ובעלי השליטה החדשים שלה, אם בכלל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x