$
שוקי חו"ל

סייבר ארק השלימה הנפקה משנית בדיסקאונט של 8% על מחיר השוק

חברת אבטחת המידע הישראלית מכרה מניות בשווי 204 מיליון דולר. קרן JVP מכרה מניות בשווי 97 מיליון דולר

ניר צליק 20:2712.03.15

סייבר ארק, חברת אבטחת המידע הישראלית, השלימה הנפקה משנית. החברה מכרה 4 מיליון מניות לפי מחיר מניה של 51 דולר, דיסקאונט של 8% על מחיר המניה אתמול (ד') בסוף המסחר. לחתמים ניתנה אופציה למכירה של 600 אלף מניות נוספות.

 

ברשימת בעלי המניות שהשתתפו בהנפקה ניתן למנות את JVP בניהולו של גדי תירוש, שמכרה מניות בשווי 97 מיליון דולר ונותרה עם אחזקה של 30% בחברה, גולדמן זאקס שמכר מניות בשווי 45 מיליון דולר ונותר עם אחזקה של 16% בחברה, קרן ורטקס שמכרה מניות בשווי 30 מיליון דולר ונותרה עם אחזקה של 7% בחברה, קרן קברט שמכרה מניות בשווי 14 מיליון דולר ונותרה עם אחזקה של 5%. ארבא-וואן מכרה מניות בשווי 7 מיליון דולר ונותרה עם אחזקה של 2.6%.

מה דעתך על מניית סייבר ארק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

מבין עובדי החברה, אודי מוקדי, המנכ"ל, מכר מניות בשווי 6 מיליון דולר ונותר עם אחזקה של 3% בחברה, חן ביתן מכר מניות בשווי 1.3 מיליון דולר ואילו ג'ושוע סיגל מכר מניות בשווי 1.4 מיליון דולר, כאשר שניהם נותרו עם אחזקה של 0.7% ו-0.6% בהתאמה.

 

סייבר־ארק נישאת על גבי סנטימנט חיובי במניות החברות שפועלות בתחום אבטחת המידע מפני התקפות סייבר, אך הכנסותיה נמוכות יחסית והסתכמו ‭36.3־ב‬ מיליון דולר ברבעון הרביעי, עלייה של ‭81%‬ לעומת הרבעון המקביל. הרווח הנקי הסתכם ‭7.2־ב‬ מיליון דולר לעומת ‭2.2‬ מיליון דולר ברבעון המקביל, כך שהשווי האסטרונומי נגזר בעיקר מהציפיות לעתידה. שווי החברה כבר הגיע ל-2 מיליארד דולר אולם כעת בעקבות ההנפקה המשנית הוא ירד ל-1.5 מיליארד דולר.

 

אודי מוקדי אודי מוקדי

בטל שלח
    לכל התגובות
    x