$
בורסת ת"א

קרן פימי פרסמה הצעת רכש ל-12% ממניות גילת תמורת 26 מיליון דולר

מדובר במחיר של 4.95 דולר למניה - פרמיה של פחות מ-1% על מחיר השוק. אם תיענה להצעה - תיוותר קרן יורק עם אחזקה של 2% בגילת

ניר צליק 17:2725.10.14

קרן פימי, בניהולו של ישי דוידי, פירסמה בסוף השבוע האחרון הצעת רכש ל-12% ממניות גילת תמורת 26 מיליון דולר ומחיר של 4.95 דולר למניה, פרמיה של פחות מ-1% על מחיר השוק של המניה.

 

קרן יורק, שמחזיקה ב-6 מיליון מניות, 14.1% מהחברה, התחייבה להיענות להצעת הרכש מבעוד מועד, כך שבהנחה שהיא תיענה להצעת הרכש במלואה יעלה חלקה של הקרן הישראלית במניות גילת לוויינים ל-35%. קרן יורק עצמה תרד לאחזקה של כ-2% בלבד בגילת.

 

גילת לוויינים גילת לוויינים צילום: צביקה טישלר

 

גילת עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים ושירותים לרשתות תקשורת לווייניות בפס רחב. גילת מפתחת ומשווקת טרמינלים לווייניים (VSAT) המשמשים כציוד קצה לתקשורת לוויינית. בנוסף, משווקת גילת אנטנות בעלות פרופיל נמוך לתקשורת לוויינית בתנועה (SOTM) ואת הדור הבא של מגברי ההספק והמודמים. בנוסף, מספקת גילת פתרונות רשת מנוהלת, שירותי תקשורת לוויינית לטלפוניה באזורי פריפריה וקישוריות אינטרנט באמצעות החברות הבנות שלה בארה"ב, פרו וקולומביה.

 

שנה עמוסה לפימי

 

מה דעתך על מניית גילת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
קרן פימי עצמה ביצעה עסקאות רבות במהלך 2014, כאשר בחודש יוני רכשה הקרן את השליטה בג'ון דיר ווטר בתמורה ל-60 מיליון דולר, ביולי רכשה את דימר בתמורה לעשרות מיליוני דולרים, ובנוסף רכשה ביולי את השליטה במגל מערכות בתמורה ל-23 מיליון דולר. בנוסף, הנפיקה הקרן את בגיר בלונדון לפי שווי של 47 מיליון דולר ואת אינרום לפי שווי של 790 מיליון שקל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x