שווקי חו"ל

רגע לפני ההנפקה בנאסד"ק: נוירודרם החלה בניסוי לתרופה לחולי פרקינסון

הטיפול ב-ND0612H מיועד להחליף את הטיפולים הקיימים עבור חולי פרקינסון בשלבים מתקדמים המצריכים ניתוחים פולשניים במיוחד הכרוך בתופעות לוואי חמורות

גולן חזני 15:1204.09.14
על רקע ההנפקה המתקרבת של החברה בנסדאק, הודיעה היום חברת נוירודרם (Neuroderm) על התחלת ניסוי שלב 2א בתרופת ה- ND0612H, המיועדת לחולי פרקינסון בשלב מתקדם.

 

נוירודרם מפתחת תרופות לטיפול במחלות מערכת העצבים המרכזית (CNS). ה- ND0612H היא תרופת במינון גבוה המסופקת באופן רציף באופן תת-עורי באמצעות משאבה הנישאת על החגורה והמיועדת לחולי פרקינסון בשלבים מתקדמים.

 

חדר ניתוח (ארכיון). התרופה ND0612H נועדה להחליף את הטיפול בחולי פרקינסון בשלבים מתקדמים המצריכים ניתוחים פולשניים במיוחד חדר ניתוח (ארכיון). התרופה ND0612H נועדה להחליף את הטיפול בחולי פרקינסון בשלבים מתקדמים המצריכים ניתוחים פולשניים במיוחד צילום: אוראל כהן

 

ND0612H ו-ND0612L מיועדות לחולי פרקינסון בשלב המתון של המחלה ומטרתן להפחית במידה משמעותית את הסיבוכים המוטוריים המאפיינים את מחלת הפרקינסון, על ידי שמירה על רמות יציבות ובעלות משמעות קלינית של לבודופה בפלזמה בצורה נוחה, במשך כל שעות היום.

 

הטיפול ב-ND0612H מיועד להחליף את הטיפולים הקיימים עבור חולי פרקינסון בשלבים מתקדמים המצריכים ניתוחים פולשניים במיוחד הכרוך בתופעות לוואי חמורות.

 

ד"ר עודד ליברמן, מנכ"ל נוירודרם, ציין: " ND0612H פותחה עבור חולי פרקינסון הנמצאים בשלב החמור של המחלה, שאינם מגיבים היטב לטיפול בלבודופה במתן אוראלי ושנותרו להם אפשרויות טיפול מוגבלות, לפיכך חולים רבים נרתעים או נמנעים משימוש בהם".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x