שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

הלקוחות בורחים, ורשת וול-מארט נאלצת לפטר 2,500 עובדים

המפוטרים - מחטיבת מחסני המכירות של הרשת, Sam's Club; החברה מנסה להתייעל על רקע המלחמה על כיסם של לקוחות בעלי אמצעים מוגבלים שעוברים לחנויות "הכל בדולר"

בלומברג 12:3825.01.14

ענקית הקמעונות מארה"ב וול-מארט מפטרת כ-2,500 עובדים בחטיבת מחסני המכירות שלה Sam's Club. צעדים אלו נועדו לייעל את ניהול מחסני המכירות, הפועלים על בסיס מועדון לקוחות, ולשפר את ביצועיה של החטיבה, כך אמר ראש קשרי התקשורת של החטיבה ביל דורלינג, בראיון טלפוני לבלומברג. הפיטורים, שנכנסו לתוקפם אתמול (ו'), כוללים גם סגני מנהלים, עובדים לפי שעה ועובדים בשירות הטלפוני.

 

 

 

"אנו תמיד מחפשים דרכים לנהל את החברה באופן אפקטיבי ויעיל", אמר דורלינג בראיון, "אנו נוקטים צעד זה כדי שנוכל להציב את החברה במקום טוב יותר לצמיחה".

 

 

חנות של Sam's Club חנות של Sam's Club צילום: בלומברג

 

ברבעון השלישי של 2013 עלו המכירות ב-Sam's Club ב-1.1% ל-14.1 מיליארד דולר, כך על פי נתונים שפורסמו על-ידי החברה. כאשר הודיעה חברת האם וול-מארט על תוצאות אלו, היא קיזזה את תחזית הרווח השנתי שלה לחטיבה, בפעם השנייה מאז אוגוסט על רקע המלחמה שמנהלת רשת הקמעונאות הגדולה במדינה על כיסם של לקוחות בעלי אמצעים מוגבלים שהחלו לנדוד לחנויות של "הכל בדולר" וליריבותיה של וולמארט.

 

וולמארט תשלם לעובדים המפוטרים משכורת של 60 יום ותאפשר להם לחפש משרה חלופית בחטיבה או בוולמארט עצמה, אמר דורלינג. לאחר תקופה זו, אם לא מצאו העובדים משרה חלופית, יקבלו פיצויי פיטורין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x