$
בורסת ת"א

לייפווייב ממזגת לתוכה פעילות נדל"ן בניגריה ומוכרת את פעילות ריפוי הפצעים לרון וייסברג

וייסברג מתחייב להזרים לקופת החברה החדשה סכום מינימום של 1.5 מיליון דולר, להשלמת הליך אישור ה-FDA למכשיר ה-BST

ניר צליק 14:5220.09.13

לייפוייב חתמה על הסכם מפורט וסופי לפיו בכוונתה למזג לתוכה את Globe Investment House S.A, חברה העוסקת בבנייה ובעבודות פיתוח ותשתיות בניגריה ובעיקר בעיר לגוס. פעילותה של גלוב היא בתחומי הבנייה למגורים, מסחר ושירותים, שווקים, בנייני משרדים ועבודות פיתוח ותשתיות שונות הכוללות סלילת כבישים והקמת גשרים.

 

פעילות ריפוי הפצעים של לייפוייב נמכרת לקבוצה בראשות איש העסקים רון וייסברג, שלו ניסיון רב בעולם המכשור הרפואי וניהול חברות ואשר בכוונתו למזג את פעילות מכשיר ה-B.S.T. לריפוי פצעים לתוך שלד ציבורי בארה"ב.

 

המכשיר של לייפוייב המכשיר של לייפוייב

 

תמורת מכירת הפעילות תקבל לייפוייב 1.25 מיליון שקל לתשלום התחייבויותיה וכמו כן תהיה לייפוייב זכאית למשך 10 שנים לתמלוגים מכל הכנסה עתידית שתהיה בחברה האמריקאית לרבות תמורה שתתקבל במכירת הפעילות ע"י החברה האמריקאית לצד ג'. גובה התמלוגים ללייפוייב יהיה 20% מכל הכנסה בשנתיים הראשונות ו-10% בשמונה השנים שלאחר מכן.

 

עוד הוסכם עם חברת גלוב כי התמורה העתידית האמורה להתקבל מהחברה שתוקם ע"י רון וייסברג, תועבר לנאמן אשר יחלק תמורה זו בין בעלי מניותיה של לייפוייב אשר החזיקו במניות החברה ביום שלפני השלמת עסקת המיזוג עם גלוב.

 

רון וייסברג הודיע לחברה כי הוא מתחייב להזרים לקופת החברה החדשה סכום מינימום של 1.5 מיליון דולר. ההשקעה מיועדת להשלים את הליך אישור ה-F.D.A. וקבלת אישור שיפוי רפואי לטיפול בפצעים באמצעות מכשיר ה-B.S.T.

 

חיים רמון, יו"ר חברת לייפוייב מסר כי העסקה מציפה ערך כפול לבעלי המניות של החברה: "מיזוג חברת גלוב שלה היקף עסקים גדול יכניס נפח פעילות משמעותי לחברה ואילו בעלי המניות של החברה ייהנו מתמורה עתידית הן מעליית שווי החברה בגין הכנסת פעילות גלוב לתוכה והן בגין ההכנסות הצפויות מפעילות החברה החדשה אשר תקדם את פעילות מכשיר ה-B.S.T. לריפוי פצעים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x