$
בורסת ת"א

פנגאיה נדל"ן: מימוש דבליו פריים הקפיץ את הרווח פי 2

במהלך הרבעון השלישי מימשה החברה כ-70% מאחזקותיה בפרויקט דבליו פריים

גולן חזני 16:5729.11.12

מימוש מרבית האחזקה בפרוייקט דבליו פריים סייע לחברת פנגאיה נדל"ן לרשום רווח של 20.1 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2012. ברבעון המקביל ב-2011 עמד הרווח הנקי על 9.5 מיליון שקל.

 

מתחילת השנה גדל הונה העצמי של החברה בכ-51 מיליון שקל ובסוף הרבעון עמד על כ-210 מיליון שקל. התזרים ברבעון השלישי מפעילות שוטפת עמד על 46 מיליון שקל.

 

במהלך הרבעון השלישי מימשה החברה כ-70% מאחזקותיה בפרויקט דבליו פריים במסגרת השתכללות קבוצת הרכישה בפרויקט. כתוצאה ממכירת הזכויות בקרקע בפרויקט רשמה החברה רווח גולמי בסך כ-17 מיליון שקל.

 

ברק רוזן ואסי טוכמאייר ברק רוזן ואסי טוכמאייר

 

פאנגאיה נדל"ן נשלטת בידי ברק רוזן ואסי טוכמאייר. המנכ"ל רוזן אמר כי "עמדנו בהתחיבויות לאורך זמן. העמידה ותוצאות הרבעון מעידים על איתנות החברה ומחויבותה לעמוד ביעדיה ולהשיא ערך לציבור המשקיעים".

 

בבעלות פנגאיה מאות אלפי מ"ר למגורים ומסחר בארץ ובחו"ל. עיקר הפעילות הינה בתל-אביב שם מקימה החברה כ-1,800 יחידות דיור באזור ביקוש, בהם פרויקט W Boutique ו-W prime בפארק צמרת, מגדל רוטשילד 17, מגדל הגמנסיה, פרויקט אליפלט ופרוייקט LIVE TLV במתחם "גן החשמל" סמוך לשד' רוטשילד. החברה פעילה גם ברוסיה יחד עם אלקטרה, ובימים אלה משווקת את פרוייקטת מידטאון בתל אביב על מתחם תנובה הכולל 130 אלף מ"ר למגורים, משרדים ומסחר יחד עם אלקטרה ויורוקום נדל"ן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x