בורסת ת"א

נכסים ובנין: ביקושי יתר בשלב המוסדי בהנפקת אג"ח

החברה ביקשה לגייס 200 מיליון שקל, כאשר בפועל התקבלו ביקושים של 800 מיליון שקל. בשבוע הבא תקיים נכסים ובנין את השלב הציבורי

שי סלינס 09:3421.07.11
נכסים ובנין מקבוצת אי.די.בי הודיעה היום (ה') כי השלימה בהצלחה גיוס נוסף בהיקף של 427 מיליון שקל בשלב המוסדי בהנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרה ג'.

 

מה דעתך על מניית נכסים ובנין:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
החברה בניהולה של סגי איתן, ביקשה לגייס במכרז המוסדי 200 מיליון שקל, כאשר בפועל התקבלו ביקושים בסך של 800 מיליון שקל. עקב כך במסגרת שלב הגיוס המוסדי תרחיב החברה את סדרה ג' בעלת מח"מ של 3 שנים בסכום של 427 מיליון שקל ובריבית של 3.92%.

 

רפי ביסקר, יו"ר החברה אמר כי "תוצאות השלב המוסדי והזרמת הביקושים מהוות הבעת אמון באסטרטגיה העסקית ובאיתנותה הפיננסית של החברה. אני רואה בשוק ההון שותף חשוב לפעילות והצלחת החברה לאורך זמן. תמורת ההנפקה תתווסף ליתרות הנזילות הקיימות ותהווה בסיס נוסף לניצול הזדמנויות עסקיות ולהרחבת תיק הנכסים האיכותיים של הקבוצה בארץ ובחו"ל".

 

סגי איתן מנכ"לית נכסים ובנין אמרה: "המדיניות של נכסים ובנין לשימור יתרות נזילות גבוהות ומקורות אשראי מגוונים מאפשרת לחברה דינאמיות וגמישות עסקית רבה, שמהווים יתרון גדול בתקופה כלכלית תנודתית כמו זו שאנו חווים כיום".

 

את הגיוס הובילו החתמים: כלל פיננסים חיתום, לידר, רוסאריו קפיטל, אייפקס חיתום, אפסילון חיתום, מיטב הנפקות ופיננסים וא.ס. ברטמן השקעות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x