$
בורסת ת"א

תוצאות ביניים חיוביות לפלוריסטם בניסוי שלב 1 בתרופת הדגל

הניסויים הקליניים, שנערכים בגרמניה ובארה"ב, נועדו לבחון את בטיחות הטיפול של החברה בקרב חולי טרשת עורקים בגפיים התחתונות

עומר ענבר 14:3427.04.10
חברת המחקר בתחום תאי הגזע פלוריסטם הודיעה היום (ג') כי תוצאות הביניים של הניסוי שלב I בתרופת הדגל שלה ה-PLX-PAD חיוביות. השלב הראשון של הניסויים הקליניים, שנערכים בגרמניה ובארה"ב, נועד לבחון את בטיחות הטיפול בקרב חולי טרשת עורקים בגפיים התחתונות. מתוצאות הניסוי עלה כי הזרקת תאי הגזע שפיתחה פלורסטים, בראשות המנכ"ל זמי אברמן, לא גרמה לדחייה על ידי המטופלים, ובכך הציגה פרופיל בטיחות חיובי. פלוריסטם מפתחת את תאי הגזע הבוגרים שלה לאחר הפקתם מהשלייה.
מה דעתך על מניית פלוריסטם (US):
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

תוצאות הביניים המתפרסמות כעת כוללות נתוני הזרקה של 21 חולים, המהווים 77% ממספר המשתתפים הנדרש להשלמת השלב הראשון של הניסוי. מתוכם, 15 חולים שהוזרקו בגרמניה ולמעשה משלימים את השלב הראשון של הניסוי במדינה זו.

 

מהתוצאות של פלוריסטם עולה כי גם מבחינת יעילות, נרשמו תוצאות חיוביות, על אף שפרמטר היעילות לא נבחן כיעד מרכזי בניסוי הקליני הראשון. פלוריסם טענה כי 83% מהחולים שקיבלו את הטיפול בתאי הגזע מן השלייה הראו שיפור בפרמטר אחד לפחות.

 

זמי אברמן, מנכ"ל פלוריסטם: "שמחנו לקבל את התוצאות, שמוכיחות כי הטיפול בתאי גזע מהשלייה בטוח לחולים ואף שיפר את איכות חייהם של מרבית המטופלים. אנו מתכננים להמשיך בפיתוח התרופה ולהתקדם לשלב השני של הניסוי".

 

בתוך כך, פלוריסטם דיווחה על גיוס באמצעות הנפקה פרטית של 2.7 מיליון דולר בימים האחרונים, בעסקה של מניות חסומות, לפי מחיר של 1.12 דולר למניה. לא נמסרה זהותם של המשקיעים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x