$
בורסת ת"א

בלעדי: האחים עופר ואשטרום נכסים במו"מ לרכישת חלקה של כור ב"חוצות המפרץ" לפי 400 מיליון שקל

כיום, מחזיקות 3 החברות: האחים עופר נכסים, אשטרום נכסים וכור נכסים בחלקים שווים בפרויקט (שליש כ"א). במידה והמו"מ יבשיל לעסקה, יחזיקו האחים עופר ואשטרום נכסים 50% כ"א מהמתחם

גולן חזני 15:4415.03.09

חברת האחים עופר נכסים (באמצעות חברת מליסרון) וחברת אשטרום נכסים, מנהלות מו"מ משותף לרכישת חלקה של כור נכסים בפאוור סנטר "חוצות המפרץ" בחיפה. לכלכליסט נודע כי המגעים מתנהלים לפי שווי של כ-400 מיליון שקל למתחם.

כיום, מחזיקות 3 החברות: האחים עופר נכסים, אשטרום נכסים וכור

נכסים בחלקים שווים בפרויקט (שליש כ"א). במידה והמו"מ יבשיל לעסקה, יחזיקו האחים עופר ואשטרום נכסים 50% כ"א מהמתחם. האחים עופר נכסים, המנוהלת על ידי אבי לוי, מתכננת להעביר את אחזקתה ב"חוצות המפרץ" לחברת מליסרון הציבורית שבשליטתה.

 

יש לציין כי גם רפי ביסקר, המנהל בין היתר את תחום הנדל"ן בקבוצת אי.די.בי (המחזיקה בכור נכסים), מעורב אף הוא במגעים בין הצדדים. מתחם "חוצות המפרץ", נחשב לאחד ממתחמי המסחר המוצלחים בצפון הארץ בכלל ובאזור חיפה בפרט. הוא כולל כ-150 דונם, עליהם בנויים כ-52 אלף מ"ר של שטחי מסחר (65 שוכרים שונים).

 

הבוקר נחשף בכלכליסט כי האחים עופר נכסים מנהלים במקביל גם מו"מ עם אפריקה ישראל בנוגע לרכישה אפשרית של קניון רמת אביב וקניון הסביונים ביהוד. החברות אישרו את דבר המו"מ בדיווח לבורסה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x