סגור

בלעדי
קרן רגנאר תשקיע 6.5 מיליון שקל בחברת המכשור הרפואי פאלם וואן

רגנאר משקיעה בחברות לפני הנפקה; השווי של פאלם וואן בהשקעת הקרן ייקבע בהמשך; זכי רכטשאפן, מנכ"ל ושותף ברגנאר: "פאלם וואן היא חברה בעלת רווחיות תפעולית ורווח נקי, בעלת פוטנציאל לצמיחה משמעותית"

קרן רגנאר, שמשקיעה בחברות לפני הנפקה, תשקיע 6.5 מיליון שקל בחברת פאלם וואן מכשור רפואי מתקדם.
פאלם וואן כיוונה להנפקה לפי שווי של 120 מיליון דולר, אבל הערת עסק חי והפסדים של 3.5 מיליון דולר בשנתיים הביאו לאינדיקציות כי לא תצליח לגייס את הסכום וההנפקה נדחתה. תחת זאת גייסה החברה מרגנאר לפי שווי שייקבע בעתיד. לידר הובילה את העסקה.
החברה מפתחת ומשווקת מכשור רפואי לבדיקות תפקודי ריאה, והוקמה ב-2006 על ידי אבי לזר, שמשמש כיום כמנכ"ל החברה, והוא בעל השליטה בחברה. לפאלם וואן אישור לשיווק מוצריה באיחוד האירופי משנת 2013, ומה-FDA האמריקאי משנת 2014. מוצר הדגל של החברה, ה-MiniBox+, הושק לראשונה בשנת 2017
קרן ההשקעות רגנאר, המנוהלת על ידי עו"ד זכי רכטשאפן ושותפי קרנות אלפא, גבי דישי, מיכאל וייס ואבירן רביבו, ניתחה את תשקיף החברה בחודשים האחרונים וביצעה בדיקות נוספות, שלאחריהן החליטה כי פאלם וואן טומנת בחובה פוטנציאל להשקעת Pre-IPO, שתאפשר בעתיד הנפקה בצורה נכונה יותר.
עו"ד זכי רכטשאפן, מנכ"ל ושותף בקרן רגנאר: "כחלק מהניטור הקבוע שלנו את החברות הישראליות המתאימות להנפקה, זיהינו את פאלם וואן כמקרה ייחודי של חברה בעלת רווחיות תפעולית ורווח נקי, בעלת פוטנציאל לצמיחה משמעותית תוך שמירה על רווחיות.
"בחינה מעמיקה על ידי צוות האנליסטים המומחים שלנו העלתה כי לחברה יש מספר מנועי צמיחה לא ממומשים, ובעיקר חדירה לשוק הסיני באמצעות הסכם הפצה עם חברה-בת של קרן Warburg Pincus, חדירה לשווקים רפואיים בארצות הברית החורגים מגבולות רופאי ריאות (כגון מרכזים לטיפול באלרגיות, רופאי לב, מרכזים לבריאות המשפחה ועוד) והרחבת מערך המכירות ביפן ובמדינות מסוימות באירופה. אנו בטוחים שעם תופעות הלונג-קוביד והמודעות שיש כיום לתפקוד הריאות במחלות שונות, המוצר של פאלם וואן יהפוך למשמעותי יותר ויותר".
1 צפייה בגלריה
עו"ד זכי רכטשאפן
עו"ד זכי רכטשאפן
עו"ד זכי רכטשאפן
(צילום: עידן גרוס)