סגור

ישראכרט מאמצת את שירות גוגל פיי

החברה התחייבה במסגרת הסכם עם גוגל כי פלטפורמת התשלומים תהיה זמינה עבור כל לקוחות כרטיסי החיוב של הקבוצה ללא עלות - כולל כרטיסי המועדונים והכרטיסים הבנקאיים שמספקת ישראכרט; ההערכה היא כי השירות יושק לקראת סוף השנה

ישראכרט מיישרת קו עם לאומי ומקס וחותמת עם גוגל על הסכם להטמעת פלטפורמת התשלומים גוגל פיי. לפי הודעתה בעניין, עם השקת פלטפורמת התשלומים החל מהרבעון הבא יוכלו לקוחות חברת האשראי (בעלי מכשיר Android בגרסה 5 לפחות) לבצע תשלומים באמצעות הפלטפורמה בנקודות מכירה התומכות באופן מלא בתקן הנדרש (EMV).


בגוגל נערכים לכניסה לשוק הישראלי כבר שנתיים, אך ההשקה התעכבה מספר פעמים, בין היתר בהמתנה למעבר של ישראל לתשלומים מבוססי טכנולוגיית EMV, שמאפשרים תשלום ללא מגע, באמצעות הרכיב שנמצא כיום במכשירי טלפון חכמים. על פי ההערכות בשוק, השירות יושק לקראת סוף השנה.
במסגרת ההסכם עם גוגל, התחייבה ישראכרט כי פלטפורמת התשלומים תהיה זמינה עבור כרטיסי החיוב של הקבוצה ללא עלות - כולל כרטיסי המועדונים והכרטיסים הבנקאיים לגביהם ישראכרט התקשרה או תתקשר בהסכם שירותם. ההסכם אינו מחייב את ישראכרט בתשלומים כלשהם לגוגל והוא יהיה בתוקף לשנה עם חידוש שנתי אוטומטי, כל עוד אין התנגדות של אחר הצדדים.
בתחילת החודש חתם לאומי עם גוגל על השקת שירות התשלום וחברת כרטיסי האשראי מקס חתמה בשבוע שעבר על הסכם דומה עם גוגל פיי. שירות גוגל פיי מצטרף למספר שירותי תשלומים חכמים שנכנסו לשוק הישראלי בשנים האחרונות, המשמעותי שבהם הוא אפל פיי, שמאפשר תשלומים דרך מכשירי האייפון.

1 צפייה בגלריה
ארנק דיגיטלי גוגל פיי גוגל pay
ארנק דיגיטלי גוגל פיי גוגל pay
גוגל פיי
(צילום: בלומברג)