סגור

סלע נדל"ן נכנסת ליזמות: רוכשת קרקע במתחם הבורסה ברמת גן

קרן הריט רוכשת עם שותף קרקע ברחוב תובל ב-50 מיליון שקל, שעליו צפוי להיות מוקדם פרויקט בשווי 600 מיליון שקל; חלקה של סלע נדל"ן בפרויקט יהיה 50%

סלע קפיטל נדל"ן נכנסת לראשונה לתחום היזמות. קרן הריט רוכשת עם שותף קרקע לפרויקט יזמות ברחוב תובל במתחם הבורסה ברמת גן ב-50 מיליון שקל. הרכישה תמומן באמצעות מזומנים שבקופת החברה.
שווי הפרויקט, לאחר שתושלם בנייתו, צפוי לעמוד על 600 מיליון שקל, שחלקה של סלע בהם יהיה 50%. סלע מעריכה שהרווח היזמי מהפרויקט יהיה כ-18%.
1 צפייה בגלריה
שמואל סלבין יו"ר סלע קפיטל נדל'ן
שמואל סלבין יו"ר סלע קפיטל נדל'ן
שמואל סלבין, יו"ר סלע קפיטל נדל'ן
(צילום: אביגיל עוזי)
הקרקע שרוכשת סלע מוגדרת לפי תוכנית מתאר למתחם הבורסה. עליה מתוכננת בנייה גבוהה למשרדים ומסחר עם פוטנציאל להשבחה נוספת. לקרקע זכויות בנייה מאושרות בהיקף כולל של 46.1 אלף מ"ר, מהם 33.9 אלף מ"ר למשרדים, אלף מ"ר לשטחי מסחר, 9.2 אלף מ"ר לשטחי חניה ושירות וקרוב לאלפיים מ"ר לטובת הציבור.
העסקה מתבצעת על ידי רכישת זכויות בעלות ממספר בעלי קרקעות, וכוללת את כל זכויות הבנייה הקיימות. במסגרת הרכישה נחתם הסכם שיתוף לתכנון מימון, בינוי, השכרה וניהול משותף של כל המבנה.
גדי אליקם, מנכ"ל סלע נדל"ן ציין כי בקרן "שמחים להציף ערך נוסף בחברה ע"י כניסה לתחום היזמות עם רכישת הקרקע ברמת גן. זוהי הפעם הראשונה שסלע נדל"ן מנצלת את ניסיונה ויכולותיה בתחומי הנדל"ן והפיננסיים ונכנסת לתחום זה במיקום מרכזי עם פוטנציאל השבחה משמעותי".