סגור

מנורה, מיטב דש ואנליסט הובילו גיוס של 28 מיליון דולר לחברת טוויין פתרונות

טווין פועלת בתחום הדפוס הדיגיטלי ומתמקדת בענף הטקסטיל באמצעות טכנולוגיה שפיתחה לצביעה דיגיטלית של חוטים; החברה הוקמה ב-2015 על ידי התאומים אלון וארז משה; הטכנולוגיה שלה מאפשרת לצבוע חוט מדף לבן בכל אורך וצבע, וללא שימוש במים, בתהליך שמפחית משמעותית את פסולת החוטים

מנורה, מיטב דש ואנליסט, שנסחרות בבורסה המקומית, הובילו גיוס של 28 מיליון דולר לחברת טוויין פתרונות (Twine Solutions).


בסבב הגיוס השתתפו גם בעלי המניות הקיימים: לנדא ונצ'רס של בני לנדא; ניו ארה קפיטל; וגפן קפיטל של דודי ויסמן. הגיוס הקודם של החברה היה ב-2018, אז גייסה 22 מיליון דולר.

1 צפייה בגלריה
בורסה בורסת תל אביב 7
בורסה בורסת תל אביב 7
בורסת ת"א
(צילום: בלומברג)

טוויין, הפועלת מפתח תקווה, פועלת בתחום הדפוס הדיגיטלי ומתמקדת בענף הטקסטיל באמצעות טכנולוגיה שפיתחה לצביעה דיגיטלית של חוטים. כספי הגיוס מיועדים לתמיכה בבניית המערכת החדשה שלה - TS 1800 Gen2.
טוויין הוקמה ב-2015 על ידי התאומים אלון וארז משה. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת לצבוע חוט מדף לבן או גולמי בכל אורך וצבע, וללא שימוש במים, בתהליך שמפחית משמעותית את פסולת החוטים.
זוהי כניסה ראשונה של שלושת הגופים המוסדיים להשקעה בחברה, לאחר שבשנים האחרונות מגדילים בתי ההשקעות את הכניסה לתחום ההייטק.
אלון משה, מנכ"ל Twine: "לאחרונה התרחבנו לשתי טריטוריות מרכזיות, אירופה ואסיה, ובימים אלו אנו גדלים גם בצפון אמריקה. אנו ממשיכים בעבודתנו לשנות את תעשיית הטקסטיל על ידי טכנולוגיה פורצת דרך שתאפשר ליצרנים ומותגים בינלאומיים ידועים להשיג את יעדי הקיימות, בהתחשב בהשפעה השלילית של אופן צביעת הטקסטיל הנוכחי".
מטעם מנורה, מיטב דש ואנליסט הובילו את הגיוס ניר מורוז, גיא מני ונועם רוקח. ברק קפיטל, בניהולו של צבי מנס, ביצעה את הגיוס.