סגור

עלות השכר של מנכ"ל פרטנר החדש - עד 10.5 מיליון שקל

שכרו של אבי צבי יורכב משכר בסיס של 1.38 מיליון שקל בשנה, מענק מיוחד של 750 אלף שקל ועוד תשלום מבוסס מניות עם אופציות שייפרסו על פני 4 שנים; במקביל החל צבי להרכיב את הנהלת החברה שתלווה אותו


שבועיים אחרי שנכנס לתפקיד מנכ"ל פרטנר, אבי צבי מתחיל לבנות את הכוורת שתקיף אותו אחרי העזיבה של מספר סמנכ"לים. במקביל, הוציאה אתמול פרטנר זימון לאסיפת בעלי המניות של החברה במטרה לאשר את תנאי שכרו של צבי.


לפי הזימון, יעמוד שכרו של צבי על 115 אלף שקל בחודש שהם כ-1.38 מיליון שקל בשנה. שכר זה יוצמד למדד המחירים לצרכן. בנוסף יהיה צבי זכאי למענק שנתי של עד 10 משכורות חודשיות בהתחשב בעמידה של החברה ביעדים שהדירקטוריון יציב לה.

2 צפייה בגלריה
אבי צבי מנכ"ל פרטנר החדש
אבי צבי מנכ"ל פרטנר החדש
אבי צבי מנכ"ל פרטנר החדש
(ימאי יחיאל)

מאחר שנכנס לתפקיד במהלך השנה, צבי לא יהיה זכאי למענק שנתי על 2021, אך יקבל מהחברה מענק מיוחד שיותנה גם הוא במספר יעדים – EBITDA (50% מהמענק), תזרים מזומנים חופשי (30%) והערכה אישית של יו"ר הדירקטוריון, אסנת רונן, לביצועיו של צבי (20%) בכפוף לאישור ועדת הביקורת. המענק המיוחד יכול להסתכם בעד 750 אלף שקל.
כן יקבל צבי תגמול הוני בשווי מוערך של 8.4 מיליון שקל, 60% ממנו באופציות למניות החברה (שייפרסו על פני 4 שנים) ו-40% במניות חסומות. מחיר המימוש של האופציות עומד על 15.86 שקל, בהתבסס על המחיר הממוצע של המניה ב-30 ימי המסחר האחרונים ובתוספת פרמיה של 5%. מחיר המניה של פרטנר עומד היום על כ-16.17 שקל למניה, כך שהאופציות כבר "בתוך הכסף". האופציות והמניות החסומות יינתנו לצבי בארבע מנות בסוף כל אחת מהשנים הבאות, בתלות בעמידה של 80% מהיעדים של החברה לאותה שנה.
החברה ציינה כי חבילת השכר של צבי נקבעה בהתאם לתנאים בשוק וכן בהתחשב בשכר קודמו בתפקיד, איציק בנבנישתי, שעלות שכרו ב-2020 עמדה על 6.2 מיליון שקל. שכרו החודשי של בנבנישתי עמד על 150 אלף שקל, גבוה ב-35 אלף שקל משכרו של צבי.
צבי כאמור החל להרכיב את הנהלת החברה שתלווה אותו - עם מינויו של תמיר אמר (סמנכ"ל הכספים ותשתיות הסיבים של החברה) למשנה למנכ"ל. יעקב קוקי טרוזמן, סמנכ"ל החטיבה העסקית, מונה גם הוא למשנה למנכ"ל. עדיין לא ברור מי יחליפו את תרי ישכיל, סמנכ"לית השיווק והשירות של פרטנר, ועינת רום, סמנכ"לית משאבי אנוש ומנהל, שעזבו בעקבות עזיבת המנכ"ל הקודם, איציק בנבנישתי, וכן לירן דן, סמנכ"ל האסטרטגיה והפיתוח העסקי, שהודיע על פרישה וצפוי לעזוב בהמשך. כן עזב את החברה יובל קינן, המשנה למנכ"ל, אחרי שלא נבחר לרשת את בנבנישתי.

2 צפייה בגלריה
איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר 16.8.20 ועידת Mind The Tech
איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר 16.8.20 ועידת Mind The Tech
איציק בנבנישתי מנכ"ל פרטנר לשעבר, קיבל שכר חודשי גבוה ממחליפו
(צילום: עמית שעל)

צבי לא מסתפק בקידום של מנהלים מתוך הבית וגייס לחברה את עדי קורן, שתכהן כסמנכ"לית התפעול של החברה ותוביל את פעילות הרכש והלוגיסטיקה שלה. לצבי ולקורן היכרות מוקדמת, אחרי שכיהנה כסמנכ"לית התפעול של רשת 13 תחת צבי. לפני כן הייתה קורן סמנכ"לית משאבי אנוש ותפעול ומילאה תפקידי ניהול שונים בחברת נטוויז'ן, שגם בה הייתה תחת צבי שכיהן אז כמשנה למנכ"ל.