סגור
רכב שטח פוסיילר יצרנית אינאוס
פוסילייר. האח הקטן של הגרנדיר (צילום: יצרן)

יגיע לארץ? אינאוס חושפת רכב שטח שני - הפוסילייר

יצרנית רכבי השטח הבריטית שאמורה להגיע לארץ מציגה את רכב השטח בשתי גרסאות - חשמלית ובעלת מערכת הארכת טווח. האחרונה תצויד במנוע בעירה פנימית שישמש רק כגנרטור ליצירת חשמל שייאגר בסוללה, ויפעיל מנוע חשמלי כשלא יהיה מקור זמין לטעינה

יצרנית רכבי השטח אינאוס מציגה דגם שני לחברה: פוסילייר. אינאוס היא יצרנית בריטית המתמחה בייצור של רכבי שטח. בשנת 2022 הודיעה UMI לבורסה כי חתמה על מסמך עקרונות לפיו UMI תהיה יבואנית אינאוס לישראל, אך לפחות לעת עתה יבוא אינאוס לארץ טרם החל.
לפי פרסומי אינאוס, הפוסילייר יהיה מעין "אח קטן" לגרנדיר, רכב השטח הקשוח של היצרנית. אך בניגוד לגרנדיר שאינו מוצע בגרסה חשמלית, הפוסילייר ייוצר בשתי גרסאות: האחת חשמלית והשנייה בעלת מערכת הארכת טווח, כלומר היא תצויד במנוע בעירה פנימית, אך המנוע ישמש אך ורק כגנרטור ליצירת חשמל שיאגר בסוללה וישמש להפעלת מנוע חשמלי ברכב בתנאים שבהם אין לבעליו של הפוסילייר יכולת לאתר מקור זמין לטעינה. לפי הצהרותיה של אינאוס, הפוסילייר יהיה רכב שטח "קשוח" לא פחות מאחיו הגרנדיר שמיועד לנסיעה בשטח קשה – ושיווקו יחל השנה.
לפי אינאוס, הפוסילייר ייוצר באורסטריה במפעלי מאגנה הגרמנית, שתייצר את רוב המרכב מאלומיניום. אינאוס טרם חשפה את המפרט המלא של הפוסילייר ולעת עתה מסתפקת בציון העובדה שמנוע הבעירה הפנימית שישמש את הפוסילייר יהיה מנוע בנזין קטן.