סגור

עזיבה נוספת בלשכת בנט: ראש הסגל טל גן צבי התפטר

גן צבי ביקש מרה"מ לסיים את תפקידו בשבועות הקרובים לאחר 10 שנים של עבודה משותפת. הפרישה מגיעה 10 ימים בלבד לאחר פרישתה של היועצת המדינית שמרית מאיר

ראש הסגל של ראש הממשלה, טל גן צבי, ביקש מרה"מ לסיים את תפקידו בשבועות הקרובים לאחר 10 שנים של עבודה משותפת. גן צבי פורש 10 ימים אחרי פרישתה של היועצת המדינית שמרית מאיר. שתי העזיבות הללו מעוררות זעזוע בלשכת ראש הממשלה.
1 צפייה בגלריה
טל גן צבי עוזב את לשכת ראש הממשלה נפתלי בנט
טל גן צבי עוזב את לשכת ראש הממשלה נפתלי בנט
טל גן צבי (מימין) עם ראש הממשלה נפתלי בנט
(צילום: אוהד צויגנברג)
גן צבי (41), בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת אריאל ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, משמש כראש הסגל של בנט בשנה האחרונה, מאז הקמת הממשלה בחודש יוני אשתקד. הוא שימש כראש לשכתו במשרד הכלכלה, כראש המטה שלו במשרד החינוך וכיועץ מטעמו במערכות הבחירות ובמשאים ומתנים הקואליציוניים שלאחריהן. גן צבי היה איש הקשר של בנט עם יו"ר ועדת הכנסת ח"כ ניר אורבך (ימינה), והוא ניסה לשכנעו להישאר בקואליציה.
ראש הממשלה נפתלי בנט הודה לגן צבי על שנים ארוכות של עבודה משותפת, ומסר: "מרגע כניסתי לפוליטיקה, טל היה לאחד מעמודי התווך בעשייתי הציבורית, בכל התחנות השונות. אני רוצה להודות לו על שנים ארוכות, במהלכן ליווה אותי מקרוב במקצועיות, במסירות ובנאמנות יוצאות דופן, בעליות ובירידות, בעבודה קשה מסביב לשעון. קיבלתי בצער אך בהבנה את החלטתו לסיים את תפקידו כראש הסגל בלשכת ראש הממשלה לאחר שנה אינטנסיבית ורוויית עשייה, ובתום עשור של עבודה משותפת. חוכמתו, יכולותיו הניהוליות ופירות עשייתו היוו עבורי נכס יקר, ואני סמוך ובטוח כי בכל אשר יפנה בהמשך הוא ינחל הצלחה ושגשוג".
מטל גן צבי נמסר: "הייתה לי הזכות לעבוד בעשור האחרון עם משרת ציבור אמיתי שטובת ישראל הייתה ונשארה תמיד בראש מעייניו. אני מודה לראש הממשלה על ההזדמנויות, האתגרים והעשייה בה לקחתי חלק במהלך שנות כהונתו למען אזרחי ישראל בשורה ארוכה של נושאים - מכלכלה, דרך חינוך ועד סוגיות ביטחוניות ומדיניות הרות גורל. בתום עשור של עבודה משותפת ואינטנסיבית, ולאחר שנה בתפקיד המאתגר והעמוס של ראש הסגל, ביקשתי לסיים את תפקידי בקרוב ולפנות לאפיקים חדשים. זו הייתה תקופה משמעותית ויוצאת דופן".