סגור

דירקטוריון חברת החשמל בחר בדב בהרב לכהן כיו"ר החברה

בהרב ייכנס לתפקידו כיו״ר הדירקטוריון מיד עם חתימת השרים על המינוי, עד אז יכהן כדירקטור. היקף המשרה יסוכם בדיון עם רשות החברות. שרת האנרגיה: "מברכת על הבחירה ובטוחה כי בהרב יצעיד את חברת החשמל קדימה"

דב בהרב נבחר פה אחד ליו"ר חברת החשמל - כך החליט דירקטוריון החברה בישיבה שקיים לפני זמן קצר.
בהרב ייכנס לתפקידו כיו״ר הדירקטוריון מיד עם חתימת השרים על המינוי, ועד אז יכהן כדירקטור. היום (ד') ייקח בהרב כבר חלק פעיל כיו"ר ועדת האיתור שהוקמה לצורך חיפוש מנכ"ל חדש לחברה. היקף המשרה במסגרתו יועסק בהרב יסוכם בדיון עם רשות החברות.
בתפקידו האחרון כיהן בהרב כיו"ר גילת לווינים, בין השנים 2014-2021. בין 2011-2013 הוא עמד בראש דירקטוריון התעשייה האווירית, ובין 2002-2010 כיהן כמנכ"ל אמדוקס.
1 צפייה בגלריה
שרת האנרגיה קארין אלהרר ודב בהרב
שרת האנרגיה קארין אלהרר ודב בהרב
שרת האנרגיה קארין אלהרר ודב בהרב
(צילומים: יצחק הררי, אוראל כהן)
"אני שמח על ההזדמנות שניתנה לי להוביל את חברת החשמל בשנתה ה-100 לעבר אתגרים חדשים בשוק דינמי ותחרותי. אני מודה לשרת האנרגיה ולשר האוצר כמו גם לכל חברי הדירקטוריון על האמון המלא", אמר בהרב.
שרת האנרגיה קארין אלהרר מסרה: ״מברכת את דירקטוריון חברת החשמל על הבחירה המצוינת בדב בהרב לתפקיד יו"ר החברה. בהרב אדם מרשים, בעל נסיון עשיר בניהול והובלת תהליכים מורכבים. אני בטוחה כי בהרב יצעיד את חברת החשמל קדימה להתמודדות מוצלחת עם האתגרים העומדים לפתחה".