סגור

פרסום ראשון
התעשייה האווירית: אייל יוניאן, שהפסיד בקרב על המנכ"לות לבועז לוי, עוזב

יוניאן היה משנה למנכ"ל ושימש בעבר כסמנכ"ל הכספים שלה. המנכ"ל החדש הודיע על סבב מינויים ומכרזים ראשון: תע"א תאייש מחדש את תפקידי מנהל חטיבת התעופה, מנהל חטיבת מערכות טילים וחלל, סמנכ"ל השיווק ו-CTO

חצי שנה אחרי שהפסיד לבועז לוי בקרב על תפקיד מנכ"ל התעשייה האווירית, אייל יוניאן, שהיה משנה למנכ"ל ושימש בעבר כסמנכ"ל הכספים שלה הודיע על פרישה בסוף השנה. יוניאן צפוי לחזור למגזר הפרטי ובוחן כעת הצעות בתחום.

"אני מבקש להודות לאייל על השותפות, המחויבות ותרומתו הרבה לחברה ולהצלחתה. במסגרת פעילותו הנרחבת בחברה יוניאן הוביל את הכנת החברה להנפקת מניות המיעוט, גיוסי אג"ח בהיקפי עתק, תוכנית ההבראה, שינויים אסטרטגיים נרחבים בחברה ואת ההתמודדות החברה עם מגפת הקורונה", אמר לוי.
2 צפייה בגלריה
אייל יוניאן משנה למנכ"ל התעשייה האווירית ועידת האמירויות
אייל יוניאן משנה למנכ"ל התעשייה האווירית ועידת האמירויות
אייל יוניאן, משנה למנכ"ל התעשייה האווירית. עוזב
(צילום: התעשייה האווירית)
לאחר שהתעשייה האווירית הודיעה על מינויים של אלוף (מיל') מוני כץ לסמנכ"ל אסטרטגיה וישראל ואמיר גבע לסמנכ"ל לתיאום צפון אמריקה, הכריז היום בועז לוי, על שינויים נוספים בהנהלת החברה.
2 צפייה בגלריה
בועז לוי מנכ"ל התעשייה האווירית
בועז לוי מנכ"ל התעשייה האווירית
בועז לוי, מנכ"ל התעשייה האווירית החדש
(צילום: התעשייה האווירית)
סמנכ"ל ומנהל חטיבת תעופה, יוסי מלמד, יסיים את תפקידו כמנהל החטיבה עד סוף 2021, אחרי שדחה את פרישתו בשנתיים כדי להשלים את הקמת החטיבה, על בסיס מיזוג שלוש חטיבות קיימות.
סמנכ"ל השיווק של החברה, אלי אלפסי, יסיים את תפקידו גם כן וד"ר אביטל שריפט, מנהלת מפעל טילים בחטיבת מערכות טילים וחלל, תמונה למנהלת קשרי אקדמיה. ד"ר אמירה שרון, ה-CTO (מנהל טכנולוגיות ראשי), תפרוש מתפקידה לבקשתה ותתמקד בנושאי חדשנות ויזמות. תהליך איתור לתפקיד ה- CTO, ייחל בקרוב.
כמו כן, בימים אלה תחל החברה בהליך איתור לתפקיד מנהל חטיבת מערכות טילים וחלל, התפקיד שמילה בועז לוי לפני מינויו למנכ"ל.