סגור

פרסום ראשון
בוריס קרסני סוגר את פעילות קשרי הממשל והלובינג של חברת פוליסי

בשיא פעילותה מנתה פוליסי למעלה ממאה לקוחות ישראליים ובינלאומיים, והיתה חברת הלובינג הגדולה והמשפיעה בישראל. ביוני האחרון נעצר מנכ"ל פוליסי ארז גילהר יחד עם מוטי בבצ׳יק, עוזרו של יעקב ליצמן, בחשד לפרשת שחיתות

בוריס קרסני, חלוץ תחום הלובינג בישראל, הודיע היום (ה') כי לאחר 33 שנות פעילות בכל תחומי קשרי הממשל והלובינג בישראל, חברת פוליסי סוגרת את פעילותה בתחום.


בשיא פעילותה מנתה פוליסי למעלה ממאה לקוחות מישראל ומרחבי העולם, והיתה חברת הלובינג הגדולה והמשפיעה בישראל.
פוליסי ייצגה חברות כמו בנק הפועלים, פיליפ מוריס, החברה לישראל, קבוצת שטראוס ועוד רבות. לקרסני היכרות ארוכת שנים עם שר האוצר אביגדור ליברמן.

1 צפייה בגלריה
בוריס קרסני
בוריס קרסני
בוריס קרסני
(יונתן בלום)

ביוני האחרון נעצר מנכ"ל פוליסי, ארז גילהר, יחד עם מוטי בבצ׳יק, עוזרו של סגן שר הבריאות לשעבר יעקב ליצמן, בחשד לפרשת שחיתות שבה תרמה לכאורה חברת תנובה, שהיא לקוח של פוליסי, לעמותות הקשורות לבבצ'יק ובמקביל ביקשה הטבות רגולטוריות ממשרד הבריאות.
יצויין כי המנכ"לית תמר אברמוביץ הודיעה על סיום עבודתה במשרד פוליסי לפני מספר חודשים, ואכן סיימה בסוף אוקטובר. שמה כבר לא מופיע ברשימת הלוביסטים של החברה בעלי היתר כניסה לכנסת. ההערכה שתמשיך בעתיד לייעץ לחלק מלקוחות החברה.
קרסני אמר בהודעתו כי לאחר למעלה מ-30 שנה בתחום הלובינג, ולאחר שהגיע לגיל 73, יש בכוונתו להפסיק את פעילותו בתחום הלובינג ולהתמקד בפעילות עסקית בישראל ובחו"ל.
לדבריו, "סגירת הפעילות של תחום הלובינג היא צעד משמעותי בחיי, ואני מודה לכל העובדים והמנהלים שהלכו איתי שנים רבות".