$
הייטק והון סיכון

חברת הטיפול הפסיכולוגי המקוון TalkSpace גייסה 50 מיליון דולר

החברה מפעילה פלטפורמה מאובטחת שמחברת בין אלפי פסיכולוגים מוסמכים ובין משתמשים בעשר מדינות; את סבב הגיוס הובילה קרן Revolution Growth והשתתפו בו משקיעי החברה הקיימים

הגר רבט 18:2129.05.19
חברת הטיפול הפסיכולוגי המקוון טוקספייס (TalkSpace) הודיעה היום (ד׳) על גיוס סבב D בסך 50 מיליון דולר. את הסבב הובילה Revolution Growth והשתתפו בו משקיעי החברה הקיימים: Norwest Venture Partners, Spark Capital and Compound Ventures וקומרה קפיטל שהובילה את הסבב הקודם של החברה. הסבב מביא את סך ההון שגויס על ידי טוקספייס ל-106 מיליון דולר.

 

 

טוקספייס הוקמה ב-2012 על ידי בני הזוג רוני ואורן פרנק. היא פיתחה פלטפורמה טכנולוגית המאפשרת לאנשים לקבל טיפולים נפשיים מפסיכולוגים מוסמכים דרך אתר החברה ובאפליקציית מובייל ייעודית. היא פועלת כיום מניו יורק ומחברת בין מטופלים ליותר מ-5,000 מטפלים. השירות של החברה כולל הגנה על פרטיות המשתמשים.

 

אפליקציית טוקספייס אפליקציית טוקספייס צילום: MobiHealthNews

 

 

החברה מציעה מנוי חודשי שמאפשר קבלת תרפיה לא מוגבלת בהתכתבות, ובנוסף יכולים המנוים לבחור בין כמה אופציות של קבלת שירות, הכוללות גם הודעות קוליות או שיחות וידאו.

 

השירות מציע היום גם שירותים פסיכיאטריים של מילוי מרשמים לתרופות, טיפול במתבגרים וייעוץ זוגי. לפי נתוני החברה הפלטפורמה שלהם הייתה בשימוש עד היום אצל יותר ממיליון פציינטים בעשר מדינות.

 

 

מטוקספייס נמסר שהיא תשתמש בכספי הגיוס כדי להתרחב לשני שווקים בינלאומיים נוספים, כמו גם להרחיב את שיתוף הפעולה שלה עם מעסיקים וחברות המציעות שירותי בריאות. כבר היום יש לה שת״פ עם חברת Aetna - שירות הבריאות של רשת הפארמה CVS, ועם חברות נוספות בתחום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x