$
מכשירים ומדריכים

זול ביותר, אך בצורה של עילית: שיאומי חשפה את Mi Play

החברה הציגה סמארטפון חדש בעל מסך גדול יחסית, מעבד מהיר ומצלמת סלפי שמוטמעת בתצוגה בנישה זעירה. הטלפון צפוי להימכר בסין בכ-160 דולר ועדיין לא ברור מתי יגיע למערב. כדי לקדם את המוצר, הציגה שיאומי פאזל וירטואלי ממכשירי Play, שנכנס לספר השיאים של גינס

רפאל קאהאן 17:1325.12.18

שיאומי חשפה את Mi Play - סמארטפון מוזל חדש, שמתאפיין בעיצוב של מכשירי פרימיום; למכשיר החדש יש מסך גדול ומצלמת סלפי שממוקמת בתוך נישה זעירה בראשו, במקום בתוך מגרעת בולטת כמקובל בשוק.

 

 

החברה הסינית התבלטה בשנה האחרונה בזכות ה-Mi 8 והפוקופון F1 - מכשירים חזקים ובעלי מפרט מכובד מאוד שהוצגו במחירים זולים ביותר. ואולם, החברה קנתה את עולמה במכשירי הסדרות המוזלות שלה, רדמי ו-Note.

 

שיאומי Mi Play שיאומי Mi Play צילום: Xiaomi

 

 

טלפון ה-Play צויד במסך בגודל 5.84 אינץ' ברזולוציית Full HD, זיכרון פעולה של ארבעה גיגה-בייט ומרחב אחסון של 64 גיגה-בייט. הוא מונע במעבד מהיר מתוצרת MTK הטייוואנית, ובגבו מוקם מערך צילום המתבסס על שני חיישני 12 מגה-פיקסל; מצלמת הסלפי, בעלת חיישן של שמונה מגה-פיקסל, כוללת רכיבי עיבוד תמונה והחלקת פנים מובנים.  

 

נישה קטנה ועגולה, במקום מגרעת למצלמת סלפי נישה קטנה ועגולה, במקום מגרעת למצלמת סלפי צילום: Xiaomi

 

 

המפרט הזה יכל בקלות להתחרות במכשירי דגל מלפני שנתיים - עדות לירידה הדרסטית במחירי הרכיבים. הטלפון יושק בתחילה בסין במחיר של כ-160 דולר, ועדיין לא ידוע מתי יגיע למערב.  

 

 

 

כדי לקדם את ה-Play החליטו בשיאומי, ברוח חג המולד, להשתמש ב-1,008 מכשירים כדי ליצור פאזל וירטואלי בגובה של כשמונה מ' בדמות עץ אשוח. הוא הוצב במרכז קניון גדול בבייג'ינג, ואף נכנס לספר השיאים של גינס כפאזל הווירטואלי הגדול בעולם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x