$
הייטק והון סיכון

עסקת ענק נוספת ל-PayMaxs באירופה

החברה, מקבוצת OmniNet של משפחות נזריאן וקדישא, מפתחת כרטיסי לוטו בשילוב מציאות מוגברת. היא חתמה על עסקה של מיליוני דולרים עם לוטו וסט הגרמנית, רק חצי שנה לאחר חתימת עסקה דומה בארה"ב

שירות כלכליסט 14:0511.07.17

חברת PayMaxs מקבוצת OmniNet, זרוע ההשקעות של משפחת נזריאן וקדישא מלוס-אנג'לס, ממשיכה לצבור תאוצה בשוק הלוטו העולמי. החברה, המתמחה בטכנולוגיות לשוק הלוטו וכרטיסי הגירוד, תספק ללוטו וסט בגרמניה משחק של של כרטיסי גירוד בטכנולוגיית מציאות מוגברת.

 

 

העסקה הקודמת של החברה נחתמה עם לוטו ניו יורק שהחל לשווק את הכרטיסים לתושבי מדינת ניו יורק לפני שישה חודשים ומכר עד כה כרטיסים בטכנולוגיה המיוחדת של PatMaxs בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים.  

 

ד"ר אסף אברהמי, מנכ"ל PayMaxs ד"ר אסף אברהמי, מנכ"ל PayMaxs

 

לוטו וסט היא אחד מגופי הלוטו הגדולים בעולם. ב-2015 עמד מחזור המכירות של הלוטו על 2 מיליארד דולר והוא הראשון בגרמניה לשווק את כרטיסי המציאות המוגברת של PatMaxs, עסקה נוספת זו גם היא בהיקפים של מיליוני דולרים.  

 

PayMaxs האמריקאית, אותה מנהל ד"ר אסף אברהמי מאז 2016, מחזיקה בידיה פטנטים בלעדיים על שימוש במציאות מוגברת ומדומה בתעשיית ההימורים וכרטיסי הגירוד. בכרטיסים אלה חוויית המשחק עשירה בהרבה, ומציגה לשחקן משחקונים תלת ממדיים על גבי הכרטיס. הטכנולוגיה מביאה חדשנות לתחום השמרני של כרטיסי הגירוד, ומעוררת עניין רב במפעלי לוטו ברחבי בעולם. מטה החברה ממוקם בלוס אנג'לס ומרכז הפיתוח של PayMaxs ממוקם בפתח-תקווה. לחברה פרויקטים באירופה ובארה"ב. "הצלחת הטכנולוגיה שלנו גם בגרמניה היא הוכחת יכולת חשובה ומשמעותית של PayMaxs" , אמר ד"ר אברהמי.

 

אפליקציית PayMaxs אפליקציית PayMaxs צילום: PayMax

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x